reklama

V Berlineri budú hovoriť o PR a propagácii pre hudobné skupiny

Vo štvrtok večer sa so začiatkom o 18:00 bude v Berlineri DKP konať prednáška o tom, ako si hudobné skupiny, ale aj iné umelecké telesá, môžu svojpomocne a bez zbytočných nákladov vyriešiť svoju propagáciu a komunikáciu s fanúšikmi, médiami a hudobnými profesionálmi.

Porozprávať o tejto téme a ukázať dobré príklady z praxe príde Alexander Čerevka, absolvent ekonómie a manažmentu v Bratislave a Bond University v Austrálii.

Viac ako 4 roky pracuje v oblasti hudobného manažmentu, marketingu a PR v Čechách aj na Slovensku. Medzi jeho klientov patria uznávané hudobné vydavateľstvá Slnko Records a BrainZone.

Promo-kapely

Posledným projektom je kompletné zastrešenie PR, komunikácie a marketingu pre nedávno skončený festival Waves Bratislava.

Udalosť nájdete aj na facebooku:
www.facebook.com/events/1511562485826382

Podujatie je súčasťou vzdelávacieho programu PUBLIKUM PRO, ktorý realizujeme s finančnou podporou Nadácie Eset. Cieľom projektu je pomocou prednášok, workshopov a seminárov pomôcť kultúrnej a umeleckej scéne v Trnave rásť a napredovať.

Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2015 16:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.