reklama

Hobojistka a harfista. V divadle sa uskutoční originálny koncert Keď zhasne tma

Keď zhasne tma… je názov Vianočného koncertu Divadla Jána Palárika, hobojistky Zuzany Grejtákovej a harfistu Jakuba Rizmana.

Uskutoční sa v rámci programu Vianočných trhov v Trnave a vďaka partnerom koncertu bude toto hudobné podujatie naživo prenášané na Trojičné námestie v Trnave.

Práve v čase Vianoc, v dňoch nádeje a očakávania, prinesú protagonisti Zuzana Grejtáková a Jakub Rizman do Trnavy emóciu upokojenia a spomalenia na komornom koncerte dvoch neobvyklých nástrojov.

VKZG2015

Podujatie sa uskutoční v pondelok 21. decembra 2015 so začiatkom o 20. hodine v Zrkadlovej sále Divadla Jána Palárika.

Priamy prenos z koncertu uvidia nielen hostia v divadle, ale zároveň aj návštevníci Vianočných trhov prostredníctvom veľkoplošnej obrazovky na hlavnom pódiu.

VIDEOPOZVÁNKA:

Ulož ako PDF
Napísal 18. decembra 2015 17:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.