reklama

Komorný koncert v Thalmeineri: Letný recitál pre hoboj a klavír

Originálne prostredie trnavskej kaviarne Thalmeiner bude dejiskom zaujímavého koncertu.

Známa slovenská hobojistka Zuzana Grejtáková, žijúca v Trnave spolu so svojou tetou Júliou, klaviristkou Štátneho divadla a opery v Košiciach, prinášajú do Trnavy Letný recitál pre hoboj a klavír.

Premiérové podujatie svojho druhu v priestoroch trnavskej kaviarne v podobe komorného koncertu sa uskutoční v sobotu 3. septembra so začiatkom o 20. hodine.

Vstupenky v cene 5 eur je možné zakúpiť v predpredaji Trnavského informačného centra v mestskej veži alebo priamo pred koncertom v Thalmeineri.

grejt-plag

Ulož ako PDF
Napísal 1. septembra 2016 23:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.