reklama

Na Trojičnom námestí sa kúpali ľadové medvede

Štyridsaťtri otužilcov sa vykúpalo v nedeľu večer pred zrakmi uzimených návštevníkov Vianočných trhov na Trojičnom námestí v Trnave. Prvou úlohou ľadových medveďov počas exhibície na Trojičnom námestí bol výlov štyroch kaprov, ktorí plávali v pripravenom bazéne.

Medzi otužilcami z Bratislavy, Senca, Topoľčian a Trnavy nechýbali ani ženy či dvojica odvážnych chlapcov – žiakov základných škôl.

Nejeden z prizerajúcich sa nesmelo omočil do bazéna prst, aby sa uistil, že odvážlivci v plavkách sú naozaj otužilí a napustená voda je skutočne studená.

Voda v bazéne, ktorý nainštalovali organizátori trhov v spolupráci s trnavským bazénovým centrom Viking počas nedeľného predpoludnia, mala 9,1 stupňa Celzia.

otuzilci1
Najväčší otužilci pobudli v deväťstupňovej vode viac ako 20 minút

„Teplota vody je príjemná, samozrejme, máme radi aj chladnejšiu vodu. Ale aspoň vydržíme v bazéne dlhšie,“ skonštatoval člen otužileckého klub Trnavskí bíli medvedi Norbert Kopecký.

Vzduch mal v čase exhibície teplotu asi 4 stupne nad nulou.

„Sme radi, že máme možnosť prezentovať svoju záľubu priamo na námestí a propagovať týmto zaujímavým spôsobom zdravý životný štýl,“ svorne hodnotili trnavskí otužilci, ktorých prišli podporiť aj ich kolegovia z ďalších miest.

image
otuzilci2

otuzilci-4

otuzilci-5

otuzilci-6

otuzilci-7

otuzilci-8

otuzilci-9

otuzilci-10

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2015 17:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.