reklama

Ojedinelé spojenie rocku a klasickej hudby už vo štvrtok v Empírovom divadle

Už tento štvrtok 24. marca sa v krásnom Empírovom divadle v Hlohovci uskutoční výnimočný koncert skupiny Longital a sláčikového kvarteta pod názvom Longital Suita. Začiatok koncertu je naplánovaný na 20:00.

Projekt LONGITAL SUITA je spojenie tria Longital, sláčikového kvarteta a zvukového majstra do jedného celku – osem rovnocenných osobností, medzi ktorými funguje zvláštna chémia, muzikantský rešpekt a priateľstvo. Divotvorný a živelný koncert zostavený z najsilnejších piesní Longital vznikol pre festival komornej hudby Konvergencie, kde bol v septembri 2015 s veľkým úspechom odpremiérovaný.

VIDEO: „A to je všetko ? / Is that all?“ v podaní Longital a sláčikového kvarteta:

Autorom aranžmánov je Slavo Solovic, skladateľ, ktorý úspešne prekračuje hranice medzi populárnou či alternatívnou hudbou a svetom klasickej hudby.

Longital Suita je inšpirovaná klasickou formou suity, no zároveň búra zaužívané spôsoby kombinácie rockovej skupiny so sláčikmi. Piesňové krajiny Longitalu sú preložené do jazyka nových nástrojov s obdivuhodnou ľahkosťou a bez strát na význame, zážitku či pôvodnom charaktere.

longital-poster

Podrobnosti o koncerte nájdete aj na adrese:
www.facebook.com/events/530507123793927/

Cena vstupeniek je 12 eur v predpredaji, 15 eur na mieste. V predpredaji si ich môžete zakúpiť osobne v AXA klube (Námestie sv. Michala 2, Hlohovec) každý pracovný deň od 10:00 do 12:00 a od 13:30 do 15:30, cez internet na tejto adrese (link).

Koncert organizuje Mestské kultúrne centrum Hlohovec. Za podporu organizátori ďakujú mediálnym partnerom: Fraštácke noviny, Hlohovec24.sk, Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk, Publikum.sk a Piešťanský týždeň.

Ulož ako PDF
Napísal 22. marca 2016 19:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.