reklama

Na UCM v Trnave ocenia šikovných študentov

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave s núdzou o šikovných študentov nemá problém. Práve naopak a preto sa Študentská rada Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave rozhodla takýchto študentov oceňovať.

Študentská rada UCM bude oceňovať šikovných a aktívnych študentov cenou Gaudeamus – študentská osobnosť roka UCM.

„Prostredníctvom tejto ceny chceme nájsť a poukázať na aktívnych študentov, ktorí svojou činnosťou prispeli k rozvoju študentského, vedeckého či kultúrneho života na našej univerzite,“ uviedol Matej Martovič, predseda Študentskej rady UCM.

Študenti môžu byť nominovaní celkom v piatich kategóriách – vedecká činnosť, reprezentácia univerzity v rámci športu, v rámci kultúry, prínos pre univerzitu a práca v študentských spolkoch. Hlavnou cenou, ktorú prinášajú spoločnosti Systém Servis Slovakia a m-group Ltd., je študentský líder.

gaudeamus-cena
Ocenenia odovzdajú 27. apríla

„Snažili sme sa pokryť všetky oblasti, v rámci ktorých sa vedia študenti realizovať,“ poznamenala Laura Juhásová z organizačného výboru ceny.

Okrem študentov ocenia aj niektorú z organizácií pôsobiacich na univerzite.

„Študentské organizácie predstavujú priestor, kde sa študenti realizujú a vytvárajú určitú činnosť záujmu. Myslíme si, že stoja za povšimnutie, a preto sme sa rozhodli dať cenu aj študentskej organizácii,“ vysvetlila členka výboru Natália Mulinová.

Nominácie je možné podávať prostredníctvom webu Študentskej rady UCM a samotné odovzdávanie cien sa uskutoční 27. apríla 2016.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 12. apríla 2016 8:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.