reklama

Dopravné ihrisko vyhlasuje súťaž pre žiakov ZŠ Ukáž svoj herbár

Detské dopravné ihrisko RM JET pravidelne organizuje okrem dopravnej výchovy detí aj niekoľko ďalších vzdelávacích aktivít. Novinkou je súťaž pre žiakov základných škôl Ukáž svoj herbár.

Cieľom súťaže je motivovať deti a mládež k spoznávaniu rastlín, kvetín a stromov. Snahou organizátorov je tiež podporiť vzdelávanie detí, záujem o prírodu a prírodovedu ako odbor.

Prihlásiť sa do súťaže môžu triedne kolektívy aj jednotlivci. Súťaž sa vyhodnucuje v kategóriách žiaci 1. – 4. ročník, žiaci 5. – 9. ročník a jednotlivci bez ohraničenia veku.

Ak sa chcete zapojiť do súťaže, pošlite prihlášku (stiahnuť tu) na e-mailovú adresu ihrisko@rmjet.sk.

Podmienkou súťaže je spracovanie herbára ľubovoľného formátu s minimálnym počtom piatich stránok a aspoň s jednou liečivou rastlinou.

herbar

Každá stránka musí byť označená názvom rastliny v slovenčine (druhý názov môže byť uvedený aj starodávny, ľudový), miesto kde bola vyzbieraná a krátky popis rastliny (či je liečivá, zaujímavosť, vzácnosť, atď.).

Herbár musí byť označený menom a priezviskom, vekom, názvom školy a triedy, prípadne menom a kontaktom na učiteľa, ktorý s kolektívom pracoval.

Všetky iné doplnenia v herbári sú ľubovoľné a vítané.

Termín doručenia je do 15. október 2016 na Detské dopravné ihrisko, Bratislavská 80, Trnava.

Víťaz v kategórii triedny kolektív získa pre celú svoju triedu hodinový voľný vstup na dopravné ihrisko s občerstvením a súťažami a drobné reklamné predmety.

Jednotlivec získa hodinový voľný vstup a zaujímavé marketingové predmety.

Súťaž bude vyhodnotená v priebehu mesiaca október na Detskom dopravnom ihrisku spoločne s programom venovanému prírode.

Organizátori budú účastníkov kontaktovať na kontaktoch uvedených v prihláške.

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2016 8:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.