reklama

Projekt Koniarekova.sk ponúka cenovo dostupné bývanie v priestranných 3-izbových bytoch

Rekonštrukcia objektu premenila z bývalej ubytovne na Koniarekovej ulici na plnohodnotný bytový dom. Novým majiteľom sú k dispozícii priestranné trojizbové byty sa zaujímavé ceny. Byty sú v pôvodnom ale zachovalom stave vhodné na rekonštrukciu. Dispozícia bytov je výborná, keďže nemajú prechodné izby.

Budova bývalej ubytovne na Koniarekovej ulici prešla len pred asi 10 rokmi rekonštrukciou. V objekte sú nové rozvody elektriny, murované jadrá, nové stupačky, plastové okná a zateplenie.

Aktuálne sa pracuje na modernizácii vstupu do objektu s novým schodiskom, rampou pre kočíky a bicykle a elektornickými zvončekmi. Pribudnú aj desiatky nových parkovacích miest, ktoré sa budú predávať do osobného vlastníctva. Bytový dom dostane aj optické káble SWAN-u pre internet a televíziu.

Ceny za byty s komfortnou rozlohou 73,4 metra štvorcového s balkónom sa predávajú za ceny od 68 000 eur do 71 000 eur.

V cene bytu je aj pôvodná kuchyňa či podlahy z linolea. Samozrejmosťou je možnosť rekonštrukcie každého bytu podľa požiadaviek nových vlastníkov.

Každý byt disponuje vlastným balkónom, pivničnou kobkou, ktorá je v cene nehnuteľnosti a je situovaná v suteréne bytového domu. K dispozícii je pre záujemcov aj vlastné parkovacie miesto, ktoré si môžu dokúpiť za jednorazový poplatok.

K dispozícii je celkom 46 trojizbových bytov. Priemerná cena bytov v projekte Koniarekova je nižšia o 12 až 15 000 eur ako v iných lokalitách v Trnave.

Záujemcovia zaplatia pri rezervácii bytu iba zálohu vo výške 3000 eur, zostatok sumy zaplatia až po kolaudácii bytov.

koniarekova-byty

koniarekova-byty
Projekt Koniarekova ponúka pohodlné bývanie v troch izbách za rozumnú cenu

Pozitívom je, že presťahovať sa dá prakticky okamžite po zakúpení bytu.

“Projekt Koniarekova ponúka cenovo dostupné bývanie v priestranných bytoch aktuálne prerábaného bytového domu. Ceny bytov sú podstatne nižšie v porovnaní s novostavbami, výrazne lacnejšie sú aj ak ich porovnáme s bytmi na trnavských sídliskách. Projekt ponúka rozumné a slušné bývanie za veľmi dobrú cenu pre mladé rodiny, ale aj ľudí v dôchodkovom veku, ktorí sa napríklad nevládzu starať o pozemok a hľadajú pokojné miesto na dohľad od centra,” skonštatoval Peter Markovič zo spoločnosti Casmar, ktorá je predajcom projektu.

A naozaj, hoci je bytový objekt situovaný na okraji Trnavy, dostupnosť do centra je viac ako pohodlná. Či už vlastným autom v priebehu 3-4 minút alebo mestskou hromadnou dopravou, ktorej zastávka je naozaj v dotyku domu.

Zaujímavou výhodou je aj výborné napojenie na mestský obchvat a následne na diaľnicu D1 bez toho, aby obyvatelia museli absolvovať prejazd rannou špičkou v meste.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite si na www.bytykoniarekova.sk alebo kontaktuje realitnú kanceláriu Casmar (www.casmar.sk) so sídlom na Paulínskej 12, tel.: 0948 636 000, e-mail: markovic.p@casmar.sk.

Investorom je spoločnosť PN INVEST a.s.

(PR článok)

Ďalšie fotografie:
koniarekova-byty2
Náhľad pôdorysu

koniarekova-byty3
Už čoskoro zmodernizujú vstup do objektu

koniarekova-byty4
Celkový pohľad na bytový dom

(reklamný článok)

Ulož ako PDF
Napísal 13. septembra 2016 7:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.