reklama

Prestige Park: Komfortné a cenovo dostupné bývanie vo výbornej lokalite v dotyku s centrom Trnavy

Hľadáte bývanie, ktoré by bolo komfortné, cenovo dostupné a vo výbornej lokalite v dotyku s centrom Trnavy? Aj vašou novou adresou môže byť komplex nájomných bytov Prestige Park na Sladovníckej ulici. Nebojte sa zmeny a vyskúšajte, aké pohodlné môže byť bývanie bez starostí.

Jeseň zhadzuje pestrofarebné listy zo stromov, no vy stále zostávate v šere obyčajného bytu či domu? Porozhliadnite sa po novom, cenovo dostupnom a príjemnom bývaní v komplexe nájomných bytov Prestige Park Trnava.

Komplex na Sladovníckej ulici ponúka celkovo 82 bytov, rozdelených do dvoch domov.

V ponuke sú garsónky, jedno- a dvojizbové byty, ktoré sú kompletne vybavené nábytkom, plazmovým televízorom s káblovkou a kuchynkou so zabudovanou varnou doskou, rúrou na pečenie, digestorom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou i rýchlovarnou kanvicou.

Nájomníkom je tiež k dispozícii samoobslužná práčovňa s pračkami a sušičkami, takže odpadajú prakticky všetky vstupné investície do zariadenia a vybavenia domácnosti.

Prečo si robiť starosti s údržbou nehnuteľnosti a vysokými poplatkami, ktoré sa k nej viažu? Aj jeseň môže byť farebná a bezstarostná, ak využijete ponuku bývania v Prestige Parku Trnava.

FOTO: Prestige Park

Poriadok a bezpečie za bezkonkurenčnú cenu

„Ceny nájmov v Prestige Parku začínajú už na 284 eurách a okrem energií vždy zahŕňajú aj vstup do wellness, káblovú televíziu s 35 programami, služby inštalatéra, posyp a odhrabávanie snehu, denné upratovanie spoločných priestorov či schránku na podnety a sťažnosti,“ hovorí majiteľ komplexu Ing. Martin Mäsiar.

Pre svojich nájomníkov sa snaží vytvoriť v komplexe príjemné prostredie s priateľskou atmosférou, no zároveň jasne danými pravidlami. Na ich dodržiavanie dbá správa Prestige Parku, ktorá je nájomníkom k dispozícii priamo v areáli.

„V cene nájmu u nás nie je len nájomné a energie, ale predovšetkým pokojné bývanie. Dbáme na to, aby nájomníci nielen dodržiavali nočný pokoj, ale ostatných obyvateľov tiež neobťažovali cigaretovým dymom či inými prejavmi, s ktorými sa ľudia v bežnom paneláku často musia vysporiadať,“ vysvetľuje Martin Mäsiar.

Nielen seniori, ale aj študenti či pracujúci, ktorí sa potrebujú učiť na skúšky alebo si oddýchnuť po náročnej zmene, tu tak nájdu skvelé útočisko.

Areál Prestige Parku ma vlastné parkovisko, je celoročne udržiavaný a preto sa obyvatelia nemusia obávať neodhrnutého chodníka či toho, že nebudú mať kde zaparkovať auto alebo bicykel.

Parkovacích miest je v areáli dostatok, rovnako je tu k dispozícii krytý prístrešok na uzamknutie dvojkolesového tátoša.

Všetko na dosah

Obrovskou výhodou bývania v Prestige Parku je jeho výborné umiestnenie.

Priamo na Sladovníckej ulici sa nachádza nielen autobusová zastávka, ale blízko je aj na výpadovku na cestu R1 smerom na Nitru či na diaľnicu D1 do Bratislavy alebo smerom na Piešťany.

Obyvatelia komplexu určite ocenia bezprostrednu blízkosť obchodného centra City Arena, kde môžu vybaviť prakticky všetky nákupy, od potravín, cez kozmetiku, oblečenie, až po potreby do kuchyne a domácnosti.

Krátkou prechádzkou sa ľudia z Prestige Parku dostanú do absolútneho centra Trnavy, kde si môžu vychutnať príjemné posedenie v kaviarňach, kultúru v divadle, alebo navštíviť niektorý z množstva kostolov Malého Ríma.

„Služby a lokalita nám dávajú jednoznačne navrch oproti akémukoľvek bývaniu na sídliskách v Trnave. Je to pre nás štandard, ktorý nechceme podliezť, ale naopak neustále služby zlepšovať tak, aby to nemalo vplyv na cenu bývania pre nájomníkov,“ uzavrel Martin Mäsiar.

Viac informácií a ponuku voľných bytov nájdete na www.prestigepark.sk.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2019 22:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.