reklama

.A.S.A. Trnava sa od októbra mení na FCC. Ide o formálnu zmenu, firma preberá názov svojho majoritného vlastníka

Spoločnosť .A.S.A. Trnava chystá rebranding. Od 1. októbra 2016 prestane spoločnosť používať súčasný názov a zmení sa na FCC Trnava. .A.S.A. tak preberá meno svojej materskej spoločnosti Fomento de Construcciones y Contratas (FCC), ktorá je vlastníkom firmy už od roku 2006.

Ako pripomenul riaditeľ spoločnosti .A.S.A. Trnava Bystrík Stanko, zmena je prakticky len formálna. „Meníme obchodný názov a logo. Všetky objednávky, zmluvy a obchodné vzťahy zostávajú nezmenené. Rovnako nezmenené zostávajú aj kontakty pre klientov a občanov,“ skonštatoval.

.A.S.A. realizuje odvoz komunálneho a triedeného odpadu, výrobu kompostu, zimnú a letnú údržbu, úpravu zelene a poskytuje ďalšie služby.

Spoločnosť .A.S.A. bola založená v roku 1988 Rakúsku, v Trnave vlastní 50% firmy spoločne s mestom Trnava.

„Valné zhromaždenie spoločnosti túto zmenu schválilo na svojom júlovom zasadnutí. Zmena názvu prebehne vo všetkých slovenských mestách, nedávno sa už uskutočnila napríklad v Českej republike. So zmenou názvu nie sú spojené žiadne zmeny, ktoré by sa dotkli bežných občanov či zákazníkov. Samozrejme, rovnaké zostávajú aj ceny. Spoločnosť FCC je majoritným vlastníkom firmy .A.S.A. už desať rokov,“ pripomenul B. Stanko.

asa-fcc
Nový názov začne platiť od 1. októbra 2016

Rebranding spoločnosti so sebou prinesie aj zmenu loga napríklad na nákladných autách. Na kontajneroch sa logo meniť nebude, pri výmene nádoby v budúcnosti už zákazníci dostanú nádoby s novým logom FCC.

FCC je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v mnohých krajinách na viacerých kontinentoch.

Pre zaujímavosť, jedným z akcionárov spoločnosti Fomento de Construcciones y Contratas je napríklad známy mexický miliardár a jeden z najbohatších ľudí sveta Carlos Slim, akcie firmy vlastní aj zakladateľ Microsoftu Bill Gates.

Spoločnosť je majiteľom .A.S.A. od roku 2006 a značka FCC Environment reprezentuje divíziu životného prostredia, jednu z troch divízií spoločnosti FCC.

K zmene názvu sa vedenie FCC rozhodlo z dôvodu posilnenia globálneho vnímania spoločnosti v celej Európe, kde zaisťuje služby v oblasti životného prostredia a služieb pre obyvateľov.

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 15. septembra 2016 8:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.