reklama

Na Paulínskej ulici budú dopravné obmedzenia, pripravuje sa výstavba novej polyfunkcie

Z dôvodu prípravy výstavby nového rezidenčného projektu na Paulínskej ulici, medzi budovou Balakovo a poisťovňou Allianz, budú od soboty 1. októbra 2016 obmedzenia pre motoristov.

Povolenie na čiastočnú uzávierku z dôvodu zriaďovania kanalizačnej prípojky pre polyfunkčný dom vydalo mesto Trnava po dohode s Okresným dopravným inšpektorátom v Trnave.

Čiastočná uzávierka sa dotkne komunikácie na Paulínskej ulici pred Balakovom a pred budovou Slovenskej technickej univerzity za poisťovňou.

Na Paulínskej ulici pri Balakove bude zavretá časť jazdného pruhu alebo k nemu priľahlé parkovacie miesta, ktoré sú súčasťou komunikácie, v dĺžke asi 50 metrov. Pred objektom Slovenskej technickej univerzity bude čiastočná uzávierka príjazdovej komunikácie v dĺžke 25 metrov.

paulinska1

paulinska2

Povolenie uzávierok platí od od 1. októbra do 31. októbra 2016 (1. etapa) a od 15. októbra do 15. novembra 2016 (2. etapa, iba pred STU).

„Obchádzková trasa nie je potrebná, pretože cestná premávka bude po vedená po zúžených jazdných pruhoch vytvorených aj s parkovacích miest priľahlých k jazdnému pruhu. Pred objekt STU bude vozidlám umožnený vjazd ako aj výjazd,“ informuje mestský úrad.

Rezidencia Paulínska

Na pozemku medzi budovou Allianz a Balakovom má vzniknúť polyfunkčný dom Rezidencia Paulínska.

Investor plánuje vybudovať v centre Trnavy nízkoenergetický objekt vyššieho štandardu.

V dvoch blokoch sa má nachádzať 45 bytov – 9 jednoizbových, 26 dvojizbových, 7 trojizbových a 3 štvorizbové byty.

Na prízemí sú navrhnuté komerčné nebytové priestory, v suteréne podzemná garáž a pivničné kobky.

rezidencia-paulinska1

rezidencia-paulinska2

rezidencia-paulinska3

rezidencia-paulinska4

rezidencia-paulinska5

rezidencia-paulinska6

Vizualizácie projektu: paulinska.sk

Ulož ako PDF
Napísal 29. septembra 2016 9:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Paulínskej ulici budú dopravné obmedzenia, pripravuje sa výstavba novej polyfunkcie”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.