reklama

Týždeň vedy a techniky UCM prináša viacero podujatí aj pre verejnosť

Univerzita sv. Cyrila pripravila v rámci Týždňa vedy a techniky viacero podujatí určených aj pre verejnosť.

V stredu 9. novembra sa uskutoční interaktívny workshop pre starostov obcí, kultúrnych a osvetových pracovníkov Ako pripravit dobrú monografiu obce.

O živote gréckych utečencov bude hovoriť doktorantka z Katedry etnológie a mimoeurópskych štúdií FF UCM v Trnave Anna Mária Naddourová, ktorá strávila 8 týždnov ako dobrovoľnícka so slovenskými zdravotníkmi.

Vo štvrtok 10. novembra bude prezentácia projektov a grantov Filozockej fakulty UCM v Trnave, v kultúrnom centre Berliner sa uskutoční výstava fotografií, prezentácia výskumov a zážitkov pod názvom Do Mexika s filozofickou fakultou.

V piatok 11. novembra historik Peter Chrastina odprezentuje reálne repliky, odevy, obuv a najmä historické jedlo počas prednášky S Napoleonom do bitky.

Začiatkom týždňa UCM odprezentovala dve nové publikácie či usporiadala diskusiu na tému Politický fašizmus a jeho vzostupy a pády.

Viac informácií v plagáte:

tvat2016

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2016 0:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Týždeň vedy a techniky UCM prináša viacero podujatí aj pre verejnosť”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.