reklama

Otvárame nové KÄRCHER CENTER v Trnave

city-park-logo

Semienko značky KÄRCHER bolo zasiate Alfredom Kärcherom v roku 1935 v Nemecku. Toto semienko rastie už takmer storočie a vytvára tak bohato rozvetvený strom s kvalitnými plodmi so žltým podtónom. Plody tejto značky nájdete takmer na celom svete. Aj to je dôkazom kvality našich produktov – čistiacej techniky.

karcher-1

Aby ste sa o tom presvedčili sami, nemusíte chodiť do rodného Nemecka, ani do Ameriky, Afriky, či Ázie. KÄRCHER Slovensko totiž otvára vlastnú predajňu aj u vás doma – v Trnave.

Vašu prvú návštevu a nákup môžete uskutočniť vo štvrtok 24.11.2016. Pripravili sme pre vás približne 300 m2, na ktorých nájdete produkty zo segmentu Home&Garden a Professional.

Vysokotlakové čističe, umývacie automaty, vysávače, parné čističe, ale aj akumulátorové vysávače na okná, ktoré zmenili pohľady žien na umývanie okien po celom svete.

Pri výbere vám poradí zaškolený personál, ktorý vám produkt popíše, ukáže, vysvetlí jeho výhody aj predvedie.

Ak si produkty skúšate radšej doma, k dispozícii vám bude aj požičovňa v ktorej si môžete požičať vybrané produkty.

Keďže starostlivosť o našich zákazníkov nekončí s odchodom z predajne, zriadili sme pre vás aj príjem do servisu, kde sa postaráme o vitalitu vášho zakúpeného prístroja.

Doplnkovým tovarom je široký sortiment príslušenstva a čistiacich prostriedkov. KÄRCHER je značka, ktorá vám dopomôže ku kľudnému spánku. Okrem hore uvedených produktov, ponúkame aj riešenia väčších problémov na mieru.

Veríme, že sa tešíte na vašu návštevu minimálne tak ako my. :)

karcher-2

(PR článok)

city-park-letak

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2016 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.