reklama

Jedinečný svet medu a medoviny spoznáte v novom areáli Medolandia v Dolnej Krupej

Jeseň je ako stvorená na spoznávanie Slovenska. Vyberte sa so svojou rodinou na výlet do Dolnej Krupej. Okrem kaštieľa tu nájdete aj Medolandiu, kde robia počas októbra jesenné prehliadky s ochutnávkou medoviny oceňovanej doma i v zahraničí.

Medovinárstvo Apimed otvorilo začiatkom septembra v Dolnej Krupej nový areál Medolandia.

Jej dominantou je Villa Apimed, kde nájdete predajňu, reštauráciu s pôvodnými piliermi a stropnými klenbami a reprezentačné priestory pre akékoľvek príležitosti.

FOTO: Apimed

„Naše nové priestory môžete navštíviť v októbri od utorka do piatka o 14:00 hod. a počas víkendu o 14:00 a 16:00 hod. Počas prehliadky bude pre vás pripravená ochutnávka medovín. U nás nájdete medovinu vyrobenú z lupeňov ruží, medový destilát 1000-ročná včela či lahodný medový aperitív Ambrozia,“ pozýva na prehliadku Medolandie Peter Kudláč, majiteľ firmy Apimed.

V štýlových priestoroch Medovinotéky si môžete zakúpiť ich produkty. Odborný personál vám okrem svetovo oceňovaných medovín predstaví aj širokú škálu medov, prírodných včelích produktov a kozmetiky.

Nevynechajte ani návštevu Medovej veže. Ukrýva sa v nej gigantická medová kvapka, ktorá je 200-miliónkrát väčšia ako včelia medová kvapka.

V Medolandii si tak užijete so svojou rodinou pohodový deň v krásnom prostredí Malých Karpát, kde sa poctivá včelárska práca snúbi s láskou, vášňou a úctou k jednému z najstarších remesiel na svete – k včelárstvu.

(ts)

FOTO: Apimed

Ulož ako PDF
Napísal 21. októbra 2019 18:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.