reklama

Za architektúrou 20. storočia: Prechádzka trnavskou modernou bude už túto sobotu

Občianske združenie Publikum.sk pripravilo na túto sobotu Prechádzku trnavskou modernou, teda prehliadku mesta s architektom Martinom Zaičkom, ktorý veľmi prístupnou formou prevedie záujemcov tou najlepšou architektúrou, ktorá v Trnave vznikla počas 20. storočia.

Mesto Trnava ponúka okrem výnimočných pamiatok historického centra aj nemenej zaujímavý príbeh architektúry napísanej v 20. storočí. Ako sa tvoril obraz moderného mesta a ktoré pamiatky tejto epochy stojí za to dnes obdivovať?

O tom bude komentovaná prechádzka Trnavou s architektom Martinom Zaičkom, ktorý sa téme architektúry 20. storočia dlhodobo venuje cez prácu v združení Archimera, či v rámci projektu Opustená (re)kreácia.

Prechádzka trnavskou modernou sa začne o 14:00 na Železničnej stanici, na hornej terase. Účasť je bezplatná.

Podujatie je organizované v rámci vzdelávacieho programu, ktorý sa zvyčajne odohráva v dočasnom kultúrnom priestore Berliner vďaka finančnej podpore Nadácie Eset. Prechádzku trnavskou modernou mediálne podporili: Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk a Mesto Trnava.

Informácie nájdete aj na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1284233851648759/

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2016 13:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.