reklama

Výstava ilustrácií: Trnavské dominanty tak, ako ste ich ešte nevideli!

V utorok 24. januára 2017 sa uskutoční v Kníhkupectve AF vernisáž výstavy ilustrácii Michaely Chmelíčkovej, ktorá sa pokúsila o nové stvárnenie architektonicky významných stavieb Trnavy.

Výstava pod názvom TTTeleport bude v priestoroch kníhkupectva na Štefánikovej 5 s voľným vstupom prístupná až do 24. marca.

Návštevníkom ponúkne možnosť po prvýkrát uvidieť dosiaľ nepublikovanú sériu desiatich ilustrácií vo svojej pôvodnej veľkosti a farebnosti.

Ilustrácie zobrazujú Trnavčanom dobre známe výjavy, no tie sú obohatené neznámymi a nereálnymi detailmi, a tak pomáhajú vidieť mesto trochu inak.

Michaela Chmelíčková pochádza z Bratislavy, kde aj vyštudovala Vysokú školu výtvarných umení. Venuje sa ilustrácii a grafickému dizajnu.

Orientuje sa na ilustrácie, webové stránky, korporátne identity, grafický dizajn kníh, plagátov, VJ-ing, ale aj vlastnej voľnej tvorbe, ktorú uvidíte aj na jej trnavskej výstave.

Otvorenie výstavy TTTeleport Michaely Chmelíčkovej sa uskutoční v utorok 24. januára so začiatkom o 19:00.

Udalosť nájdete aj na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1864720173773623/

Ulož ako PDF
Napísal 18. januára 2017 0:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.