reklama

Trnava Tourism predstaví cestovateľské zážitky v regióne Tirnavia na veľtrhu ITF Slovakiatour 2017

Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism predstaví turistickú ponuku Regiónu Tirnavia na veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR 2017 v Bratislave v dňoch 26. – 29. januára 2017. Tím Trnava Tourism sa na vás teší vo výstavnom centre INCHEBA v Hale B2 stánku č. 306 Trnavského samosprávneho kraja.

Región TIRNAVIA z roka na rok rozvíja ponuku cestovateľských zážitkov. K bohatej historickej hodnote, zosobnenej svetskými, cirkevnými, ale aj novodobejšími industriálnymi pamiatkami, sa v súčasnosti pripája množstvo ďalších lákadiel.

Príďte sa oboznámiť s kalendárom TOP podujatí, bohatou ponukou zážitkových výletov, prehliadok mesta so sprievodcom, cykloprehliadok a pobytových balíkov pre rok 2017.

„V stánku Trnavského samosprávneho kraja sa tešíme na všetkých, ktorí sa o Trnavu a jej okolie zaujímajú a radi by Región Tirnavia navštívili. Pripravená je súťaž o hodnotné ceny, tréner golfu z GOLF TRNAVA, ako aj prezentácia širokej ponuky medoviny APIMED a Klastra Smolenice,“ hovorí Michaela Potočárová, riaditeľka Trnava Tourism.


Vinohrady v Suchej nad Parnou

Ilustračné foto

Návšteva Regiónu Tirnavia by pre každého mala začať v Trnave, ktorú najviac vystihuje jej dominanta – renesančná Mestská veža. Siluetu „Slovenského Malého Ríma“ tvoria veže mnohých kostolov, ktoré patria ku klenotom slovenskej sakrálnej architektúry.

Objavte kúzlo najkrajších pamiatok mesta Trnava počas prehliadok so sprievodcom v historickom kostýme, ktoré vás očaria nielen svojou monumentálnosťou, ale aj svojou bohatou interiérovou výzdobou. Budete mať možnosť vzhliadnuť unikátny celodrevený oltár v Katedrále sv. Jána Krstiteľa, ktorý patrí k najväčším a najkrajším oltárom svojho druhu v Európe či barokovú kaplnku pri Bazilike sv. Mikuláša ukrývajúcu milostivý obraz trnavskej patrónky Panny Márie. Rozprávania sprievodcov vám poodhalia slávnu históriu mesta Trnava ako prvého slobodného kráľovského mesta.

Zažite autentické a originálne podujatia Regiónu TIRNAVIA, medzi ktorými rozhodne vynikajú Leto na korze, Slávnosť ruží, Trnavské organové dni, Trnavský jazzyk, Stredoveká prešovačka, Tradičný trnavský jarmok, Deň otvorených vínnych pivníc, Ružindolská bosorka či Pernikiáda. Posledný mesiac v roku sa centrum mesta v Trnave zmení na Vianočnú Trnavu, ktorá ponúkne návštevníkom jedinečnú neopakovateľnú vianočnú atmosféru, regionálne gastronomické špeciality, rozličné vianočné ozdoby a výrobky ako aj bohatý kultúrny program.

Región TIRNAVIA ponúka i zážitky svetovej kvality. Zažiť atmosféru slávnej vinárskej oblasti je teda možné už i na Slovensku, na čom sa podieľajú vinárstva ako VÍNO MRVA&STANKO, TERRA PARNA, KARPATSKÁ PERLA, VÍNA Z MLYNA, MAGULA rodinné vinárstvo, ktoré pravidelne získavajú ocenenia na rôznych domácich i svetových vinárskych súťažiach. Vždy na jar a na jeseň máte možnosť navštíviť vinárstva regiónu počas zážitkových sobotných vínnych tour.

Svetovú kvalitu regiónu TIRNAVIA umocňuje aj ocenenie „Najlepšia medovina na svete“, ktoré v roku 2015 získalo medovinárstvo APIMED z Dolnej Krupej za Medovinu Barrique. Vydajte sa „Za kráľovským nápojom do medovinárstva APIMED“ a spoznajte chute ôsmich druhov medoviny ako i taje výroby najstaršieho slovanského nápoja.

Región TIRNAVIA ukrýva skutočné poklady. Objavte perlu Malých Karpát – obec Smolenice a vydajte sa na „Sladký výlet do Smoleníc“. Čaká vás prehliadka malého Múzea Molpír, najmladšieho zámku na Slovensku – Smolenického zámku so sprievodcom a sladkou bodkou bude návšteva miestneho včelárstva a medovinárstva.

Bohatú ponuku cestovateľských zážitkov dopĺňa aj rôznorodá ponuka ubytovania v Trnave a širokom okolí – Hotel Holiday Inn 4*, Hotel Impiq 4*, Hotel London 3*, Hotel Spectrum 3* alebo Penzión Patriot 3*. Ponuku ubytovacích možností, ako aj rezervácie výletov, nájdete na webovej stránke destinácie www.regiontirnavia.sk.

Odborný tím Trnava Tourism vám vie pripraviť program na mieru pre Vašich obchodných partnerov, spolupracovníkov v rámci širokého spektra možností kongresového turizmu v spojení so zážitkovou vínnou tour a s rôznym doplnkovým programom ako Golf Trnava, Olympic Casíno a iné.

Tešíme sa na vás v Hale B2 v stánku č. 306!

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2017 10:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

2 komentáre pre “Trnava Tourism predstaví cestovateľské zážitky v regióne Tirnavia na veľtrhu ITF Slovakiatour 2017”

 1. 1
  Palko says:

  Trnavatourism by mali zrusit dokym tam nezacne pracovat niekto kompetentny.
  Neviem preco stale nie je opraveny tento blud na ich webe:
  “Trnava Tourism ako organizácia destinačného manažmentu (DMO) pre región Trnavu a okolie si zvolila za strategický cieľ do budúcich rokov zvýšiť počet návštevníkov Trnavy a priľahlého regiónu.”

  Ako meraju svoju uspesnost ked nemaju zadefinovane o kolko chcu zvysit pocet navstevnikov a za ake obdobie?

  Ocakaval by som tam info, ze “chceme zvysit pocet navstevnikov o 20% medzirocne”, alebo nieco podobne.

  Takto im staci zvysit o jedneho za 5 rokov a “ciel” je splneny a odmeny mozu byt vyplatene.

 2. 2
  martin says:

  Vážený Trnavatourism, rád by som Vám ale najmä kompetentným osobám mestskej a krajskej samosprávy pošepkal, že ak chcete rozvíjať turizmus v TT musíte sa zaujímať napr. aj o také veci ako je absencia smerových tabul v niektorých mestách ( TN,NR, GA atď) s názvom TRNAVA, naproti tomu na území TT je takýchto tabúľ s názvani NR, TN ,niekoľko! Napr. Ak idete z GA smerom do TT a nepoznáte cestu, nemáte šancu trafiť do TT a to sme v TT VÚC, ozaj úbohý a ignorantský postoj kompetentných , určite je sú za tento stav zodpovedné konkrétne osoby. Napr. v BA už zistili , že nejaká TT aj existuje a na výpadovke z BA prednedávnom konečne umiestnili niekoľko takýchto tabúľ s označením TRNAVA.

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.