reklama

Na trnavskej MTF-ke ukážu sošky vyrobené pre anketu OTO 2017, pozrieť si ich môže aj verejnosť

V priestoroch Technologického múzea Materiálovotechnologickej fakulty na ulici Jána Bottu v Trnave ukážu verejnosti sošky, ktoré budú udeľovať v rámci ankety OTO 2017.

O výrobu sošiek OTO sa stará zamestnanec Materiálovotechnologickej fakulty Eugen Belica, autorkou sošiek je akademická sochárka Linda Viková.

Prezentácia bude prístupná aj verejnosti od 8. do 10. februára 2017 v čase od 8.00-18.00 hod.


MTF STU v Trnave

Ilustračné foto

Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) je divácka anketa, ktorej organizátorom a držiteľom licencie je agentúra APA. Diváci si raz za rok vyberú svoje najobľúbenejšie televízne osobnosti a programy, ktoré obdržia sošku OTO.

17. ročník Galavečera Ankety OTO 2017 sa uskutoční v marci v priestoroch Činohry SND v Bratislave.

Záujemcovia si tak môžu pozrieť sošky ešte predtým, ako sa dostanú do rúk oceneným.

Ulož ako PDF
Napísal 7. februára 2017 16:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.