reklama

Podpor inovatívne metódy učenia študentov Právnickej fakulty TU

Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave sa zapojila do grantového projektu Nadácie Slovenskej sporiteľne – Podpora vysokoškolských projektov. Fakultný projekt má názov „Inovatívne metódy učenia“ a je zameraný nielen pre študentov, ale aj pre širokú verejnosť.

Nechce sa Ti chodiť na prednášky? Niekedy to jednoducho nestihneš, alebo by sa Ti počas učenia hodilo vypočuť si niektorú prednášku ešte raz? Alebo, napriek tomu, že neštuduješ právo, by si chcel vedieť viac z oblasti rodinného či trestného práva? Tak zahlasuj za náš projekt!

Ilustračné foto

Zo získaných prostriedkov vytvoríme priestor pre inovatívne spôsoby učenia, na zemi budú „tuli vaky“ a na stenu sa budú premietať filmy ohľadom vybranej problematiky, alebo už spomínané prednášky z rodinného práva, autorského práva a mnohých iných.

Jediné, čo musíš urobiť, je dať nám hlas do 31. marca 2017 na stránke Slovenskej sporiteľne (link tu).

Zahlasovaním sa automaticky dostaneš do žrebovania o mobilný telefón iPhone 6.

Za každý hlas v mene študentov trnavskej Právnickej fakulty vopred ďakujeme!

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 25. februára 2017 18:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.