reklama

Výstava trnavského výtvarníka opäť oživí steny Kníhkupectva AF

V utorok 4. apríla 2017 sa v Kníhkupectve AF na Štefánikovej ulici uskutoční vernisáž výstavy Romana Gajdoša. Výstava pod názvom Záznamy, ktorá bude opäť s voľným vstupom, potrvá v priestoroch Kníhkupectva až do 4. júna.

Návštevníci si budú môcť prezrieť nástennú inštaláciu koláží a asambláží vytvorených z pre umenie netradičného, kancelárskeho materiálu. Autor sa takýmto výtvarným stvárnením zamýšľa nad stavom našej spoločnosti a mysle a zároveň nabáda diváka k hlbšiemu uvažovaniu o ňom.

Roman Gajdoš pochádza z Trnavy, kde študoval na Pedagogickej fakulte TU a kde už niekoľko rokov aj sám pedagogicky pôsobí.

Zoberá sa publikačnou a kurátorskou činnosťou a rovnako je aj sám tvorivým umelcom orientujúcim sa prevažne na maľbu.

Má za sebou už niekoľko samostatných i spoločných výstav. Minulý rok v priebehu marca a apríla ste mohli navštíviť jeho spoločnú výstavu s Martinom Kochanom v kaplnke na nádvorí radnice.

Iná geometria vychádzala z inšpirácie zatepľovania panelákov a používania kancelárskych potrieb, ktoré prevzal do svojej tvorby.

Vernisáž výstavy Romana Gajdoša sa uskutoční 4. apríla o 19:00.

INFO
Kníhkupectvo AF
Štefániková 5
do 4. júna 2017
www.facebook.com/events/350377175358277/

Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2017 21:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.