reklama

Výstava Maroko v Západoslovenskom múzeu

Autorom výstavy Maroko – Raj geológov je geológ Západoslovenského múzea v Trnave RNDr. Miroslav Hornáček. Absolvoval už viac ako desať geologických expedícií do Maroka, ktoré prevažne sám organizoval.

Na výstave budú prezentované minerály a skameneliny nálezísk z pohorí Vysoký Altlas, Stredný Atlas, Antiatlas a lokalít ako Alnif, Mibladen, Aouli, Sidi Rahall, Tazauta, Erfoud, Rissani, Taouz a iných.

Výstavu dopĺňa fotodokumentácia z viacerých expedícií a niekoľko tradičných marockých výrobkov z keramiky a textilu.

maroko-zsm

Sprievodným podujatím je prehliadka výstavy komentovaná autorom pre skupiny poča marca a apríla 2015.

Skupiny (maximálne 30 účastníkov) je možné vopred objednať na tel. č. 033/5512913, mailom na zsmuzeum@zupa-tt.sk, alebo osobne v Západoslovenskom múzeu v Trnave, Múzejné nám. č. 3.

Vstupné na komentovanú prehliadku je podľa platného cenníka vstupov do múzea.

Výstava Maroko – Raj geológov bude sprístupnená od 17. marca 2015 a potrvá do 28. 3. 2016.

Simona Jurčová, prezentačné oddelenie ZsM

maroko-pl

Ulož ako PDF
Napísal 14. marca 2015 19:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.