reklama

Výstava Maroko v Západoslovenskom múzeu

Autorom výstavy Maroko – Raj geológov je geológ Západoslovenského múzea v Trnave RNDr. Miroslav Hornáček. Absolvoval už viac ako desať geologických expedícií do Maroka, ktoré prevažne sám organizoval.

Na výstave budú prezentované minerály a skameneliny nálezísk z pohorí Vysoký Altlas, Stredný Atlas, Antiatlas a lokalít ako Alnif, Mibladen, Aouli, Sidi Rahall, Tazauta, Erfoud, Rissani, Taouz a iných.

Výstavu dopĺňa fotodokumentácia z viacerých expedícií a niekoľko tradičných marockých výrobkov z keramiky a textilu.

maroko-zsm

Sprievodným podujatím je prehliadka výstavy komentovaná autorom pre skupiny poča marca a apríla 2015.

Skupiny (maximálne 30 účastníkov) je možné vopred objednať na tel. č. 033/5512913, mailom na zsmuzeum@zupa-tt.sk, alebo osobne v Západoslovenskom múzeu v Trnave, Múzejné nám. č. 3.

Vstupné na komentovanú prehliadku je podľa platného cenníka vstupov do múzea.

Výstava Maroko – Raj geológov bude sprístupnená od 17. marca 2015 a potrvá do 28. 3. 2016.

Simona Jurčová, prezentačné oddelenie ZsM

maroko-pl

Ulož ako PDF
Napísal 14. marca 2015 19:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.