reklama

Letné výtvarné dielne v Západoslovenskom múzeu

Západoslovenské múzeum v Trnave pripravilo pre skupiny s deťmi počas leta výtvarné dielne zamerané na rozvoj kreativity a zručností.

Pedagógovia si môžu vybrať zo štyroch tém: Maľovanie na kamene (ľudový ornament), Záložky do knihy (práca s papierom a textilom), Náhrdelník a náramok (práca s prírodným materiálom a cestovinami) a Morské a letné obrázky (kreativita s kombinovaním techník a materiálov).

Dielne vedie Tatiana Florišová a určené sú pre deti od 5 do cca 12 rokov, maximálny počet detí na jeden vstup je dvadsaťpäť.

Väčšie skupiny delíme na polovicu v kombinácii s prehliadkou múzea.

Objednať sa dá mailom na zsmuzeum@zupa-tt.sk, jurcova.simona@zupa-tt.sk alebo telefonicky na prezentačnom oddelení – 033 55 12 913.

Vstupné je 1 euro, pedagogický dozor zdarma. V cene je materiál, hotové výrobky si deti vezmú so sebou.

Simona Jurčová

Ulož ako PDF
Napísal 21. júla 2021 8:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.