reklama

Aprílová Knižná revue už túto sobotu

Už v sobotu 22. apríla bude hosťom Pero Le Kveta na podujatí Knižná revue mladý spisovateľ a redaktor vydavateľstva Absynt Ján Púček. Spoločne porozprávajú o nových knihách, ktoré sa v poslednej dobe dostali na pulty kníhkupectiev, ale zhovárať sa budú sa aj o práci vo vydavateľstve.

Ján Púček vyštudoval Hotelovú akadémiu vo svojom rodnom Liptovskom Mikuláši a dramaturgiu a scenáristiku na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU v Bratislave. Publikoval v Dotykoch, Romboide, Fragmente a v Slovenskom rozhlase.

Ako scenárista a režisér sa podieľal na vzniku viacerých dokumentárnych, animovaných a hraných študentských filmov.


Ján Púček

V súčasnosti pracuje ako redaktor a editor vo vydavateľstve Absynt. Okrem filmových scenárov píše prózu aj poéziu.

V roku 2012 debutoval zbierkou poviedok Kameň v kameni (F. R. & G.). V roku 2013 krátke poviedky, črty a sny publikoval v knihe Okná do polí (F. R. & G.). Svoju tretiu prozaickú knihu pod názvom Uchom ihly vydal v roku 2015 a práve v týchto dňoch vychádza aj v poľskom preklade.

Knižná revue sa uskutoční v sobotu 22. apríla 2017 so začiatkom o 19:00. Vstupné je 1 euro.

Podujatie sa koná s finančnou podporou Fondu na podporu umenia a Mesta Trnava v rámci projektu Malý Berlín 2017.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2017 9:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.