reklama

Novembrová Knižná revue s Petrom Gettingom

V trnavskom kníhkupectve AF sa už tento štvrtok 9. novembra uskutoční podujatie Knižná revue. Spisovateľ a kníhkupec Pero Le Kvet sa bude už tradične rozprávať o obľúbených i najnovších knihách slovenskej a svetovej literatúry. Jeho novembrovým hosťom bude prozaik, publicista a redaktor Peter Getting, ktorému nedávno vyšla kniha Bludné kamene (2017).

Petra Gettinga mohli Trnavčania osobne stretnúť na premiérovom ročníku spisovateľov YPSALON pred dvoma rokmi. Divákov zaujal nielen svojou tvorbou, ale aj vystupovaním plným otvorenosti a humoru.

Často je označovaný za autora súčasnej literárnej punkovej scény. Je redaktorom časopisu Plus 7 dní, autorsky prispieva do pouličného periodika Nota bene stĺpčekom Literárium. Debutoval zbierkou poviedok Klietky (2007).

Je autorom viacerých diel ako bizarného románu Mrchovisko (2010), zbierky scenárov Tiene čiže Mein Kampf (2012) či zbierok poviedok plných satiry a nabúravania všeobecne známych mýtov a povier Errata (2014). Rozprávať bude nielen o svojej knižnej novinke, ale aj o svojich obľúbených knihách.

Viac informácií o programe kultúrneho centra Malý Berlín nájdete na webovej stránke www.malyberlin.sk alebo na sociálnej sieti Facebook.

Podujatie z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2017. Organizátori ďakujú mediálnym partnerom trnava-live.sk, Trnavský Hlas a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 6. novembra 2017 10:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.