reklama

Nočné prelety vrtuľníka nad Trnavou boli podľa Prezídia Policajného zboru SR cvičnou akciou

V noci zo štvrtka na piatok 5. mája vyrušil Trnavčanov zvuk krúžiaceho vrtuľníka nad mestom. Prelety trvali podľa viacerých obyvateľov mesta približne hodinu v čase medzi jednou a druhou hodinou rannou.

Podľa slov trnavskej policajnej hovorkyne Martiny Kredatusovej “v súvislosti preletmi vrtuľníka nešlo o činnosť útvarov Krajského riaditeľstva PZ v Trnave”.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Martin Wäldl z oddelenia komunikácie a prevencie Prezídia Policajného zboru SR na žiadosť o poskytnutie bližších informácií odpovedal:

“Môžeme potvrdiť, že v súvislosti s prelietavaním vrtuľníkov nad územím Západoslovenského kraja ide o cvičnú akciu vybraných útvarov polície. Viac informácií poskytovať nebudeme.”

Ulož ako PDF
Napísal 5. mája 2017 18:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nočné prelety vrtuľníka nad Trnavou boli podľa Prezídia Policajného zboru SR cvičnou akciou”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.