reklama

Nočné prelety vrtuľníka nad Trnavou boli podľa Prezídia Policajného zboru SR cvičnou akciou

V noci zo štvrtka na piatok 5. mája vyrušil Trnavčanov zvuk krúžiaceho vrtuľníka nad mestom. Prelety trvali podľa viacerých obyvateľov mesta približne hodinu v čase medzi jednou a druhou hodinou rannou.

Podľa slov trnavskej policajnej hovorkyne Martiny Kredatusovej “v súvislosti preletmi vrtuľníka nešlo o činnosť útvarov Krajského riaditeľstva PZ v Trnave”.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Martin Wäldl z oddelenia komunikácie a prevencie Prezídia Policajného zboru SR na žiadosť o poskytnutie bližších informácií odpovedal:

“Môžeme potvrdiť, že v súvislosti s prelietavaním vrtuľníkov nad územím Západoslovenského kraja ide o cvičnú akciu vybraných útvarov polície. Viac informácií poskytovať nebudeme.”

Ulož ako PDF
Napísal 5. mája 2017 18:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nočné prelety vrtuľníka nad Trnavou boli podľa Prezídia Policajného zboru SR cvičnou akciou”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.