reklama

Nový projekt v Cíferi-Jarnej prinesie pokojné bývanie v domoch obkolesených stromami

V obkolesení už jestvujúcich vzrastlých stromov, v pokojnom prostredí malej komunity časti Jarná v Cíferi, vyrastie už čoskoro celkom trinásť nových rodinných domov. Investor hovorí o dôraze na ich kvalitu, dizajn a splnenie potrieb moderných ľudí dnešnej doby. Ceny za nové domy začínajú na sume 114 990 eur aj so štvorárovým pozemkom a kompletnou infraštruktúrou.

Projekt nazvaný Spring je situovaný v lokalite Jarná – miestnej časti obce Cífer. Jarná leží asi 2 km severozápadne od Cífera na potoku Gidra. Predstavuje pokojnú lokalitu, v ktorej sa nachádza iba niečo vyše sto domov a celkovo tu žije približne 160 obyvateľov.

Investor pripravuje výstavbu celkom 13 novostavieb. Pôjde o samostatne stojace rodinné domy umiestnené na pozemkoch s výmerou od 400 do 600 metrov štvorcových.

Desať domov je navrhnutých ako štvorizbové, tri budú mať tri izby.

Novostavby s peknou a moderne riešenou dispozíciou poskytnú novým majiteľom podlažnú plochu od 70 do 94 metrov štvorcových.

Vizualizácie: Neoreal

„Moderné rodinné domy dosiahnu energeticky úspornú triedu A. Benefitom pre nových vlastníkov budú iste aj izolačné trojsklá, podlahové vykurovanie a solárny panel na ohrev vody v cene rodinného domu,“ podotkol Tomáš Andel zo spoločnosti Neoreal, ktorá je exkluzívnym predajcom projektu.

Projekt Spring v Cíferi – Jarnej má skvelú lokalizáciu – je situovaný medzi diaľnicou a železnicou, ktoré spájajú Trnavu s Bratislavou.

Pokojná lokalita vzdialená len asi 10 minút jazdy od Trnavy a s pohodlným dopravným napojením na smer Bratislava si zaslúži aj kvalitný a pozorný prístup investora v podobe kvalitného architektonického riešenia projektu a použitých stavebných materiálov.

„Vybraná lokalita je obkolesená vzrastlými stromami a lesíkom. V okolí Trnavy je takýchto území v súčasnosti skutočne minimum. Je potrebné zdôrazniť, že v priamom susedstve už ďalšie domy vznikať nebudú, čo tiež možno považovať za výhodu,“ konštatuje Tomáš Andel.

V cene zarátané sú aj kompletné inžinierske siete vrátane infraštruktúry. Kolaudovať plánujú už v decembri 2017.

V Cíferi sú dostupné všetky základné služby, školy, ambulancie detského aj praktického lekára, zubná ambulancia, rovnako aj možnosti športového vyžitia.

Viac informácií o projekte nájdete na webstránke jarnacifer.sk, podrobnosti radi poskytnú na telefónnych číslach 0911 147 939, 0904 618 332 a na e-mailových adresách andel@neoreal.sk alebo feranec@neoreal.sk.

(PR článok)

Vizualizácie: Neoreal

Ulož ako PDF
Napísal 16. mája 2017 12:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.