reklama

Rodinné domy v lokalite Cífer – Pác ponúkajú kvalitné bývanie neďaleko Trnavy

Túžite po vlastnom bývaní v rodinnom dome alebo by ste radi vymenili svoj byt za priestranný domček? Svoje sny môžete premeniť na skutočnosť už teraz. AARK realitná kancelária ponúka na predaj samostatne stojace 4-izbové rodinné domy v novovybudovanej lokalite v Cíferi – Páci.

V ponuke je aktuálne už iba 6 samostatne stojacich rodinných domov s úžitkovou plochou takmer 112 metrov štvorcových, ktoré sú situované na pozemkoch s výmerou od 466 m² do 485 m².

FOTO: AARK REALITNÁ KANCELÁRIA

“Nedávno sme získali právoplatné stavebné povolenia a stavebné práce odštartovali minulý týždeň,” informovala Alexandra Artimovičová zo spoločnosti AARK, ktorá zabezpečuje predaj projektu. Ako zdôrazňuje, ceny všetkých rodinných domov sú investorom garantované.

To znamená, že po podpise rezervančnej zmluvy už nepríde k ich zvyšovaniu. Kolaudácia sa uskutoční v priebehu jari až leta 2023.

Projekt je vytvorený z nízkopodlažných domov, ktoré budú napojené na všetky inžinierske siete.

Zoznámiť sa so zaujímavým dispozičným riešením, ako aj prevedením jednotlivých domov vrátane dokumentácie, môžete na www.aark.sk a viac infomácií získate tiež na telefónnom čísle 0910 251 135 alebo na dobryden@aark.sk.

FOTO: AARK REALITNÁ KANCELÁRIA

Developerom lokality je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výstavbou domov najmä v Trnave a blízkom okolí. Má za sebou niekoľko úspešných projektov, na ktorých spolupracuje s ateliérom architekta Radomíra Krkoša a spomínanou realitnou kanceláriou AARK.

Na pozemkoch zaliatych slnkom získajú noví obyvatelia pokoj, ktorý prináša vidiek, potrebnú občiansku vybavenosť (zdravotné stredisko, materská a základná škola, športové kluby, potraviny, kaviarne), ako aj pomerne rýchlu a jednoduchú dostupnosť do Trnavy, na diaľnicu či železničnú stanicu v Cíferi.

Okolie je ako stvorené na výlety na bicykli či prechádzky, napríklad k neďalekej vodnej nádrži Ronava alebo k ranču s koňmi. Priamo v Páci sa nachádza kúpalisko s pekným a udržiavaným letným areálom.

Rovnaký typ rodinných domov investor postavil aj v lokalite na Ulici Johna Dopyeru pri Kamennom mlyne v Trnave, kde práve finišuje dostavba posledných dvoch, s dôrazom najmä na kvalitu prevedenia a použité materiály.

VIAC INFORMÁCIÍ NÁJDETE NA:

www.aark.sk/domy-cifer-pac
www.aark.sk/ponuka
www.aark.sk

(PR)

ĎALŠIE FOTO:

FOTO: AARK REALITNÁ KANCELÁRIA

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2022 13:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.