reklama

Na Cukrovej ulici postavia novú zónu pre rodinné domy

Až do sedemdesiat rodinných domov môže v budúcnosti vzniknúť v rámci plánovanej individuálnej výstavby na Cukrovej ulici v Trnave.

Začiatkom mája sa na mestskom úrade uskutoční ústne pojednávanie v súvislosti so začatím územného konania projektu výstavby inžinierskych sietí pre prvých približne 20 rodinných domov. Kým prvá etapa projektu IBV Cukrová je v súlade s územným plánom mesta Trnava, realizácia druhej etapy, ktorá podľa informácií portálu trnava-live.sk počíta s výstavbou ďalších asi päťdesiatich nových rodinných domov, si vyžiada zmenu územného plánu.

IBV Cukrová bude situovaná za pozemkami bývalého cukrovaru

Predložený návrh rieši výstavbu obytnej zóny IBV Cukrová, v rámci ktorej bude riešené bývanie, doprava, inžinierske siete a zeleň v danej lokalite.

„Územie sa nachádza v severnej časti mesta Trnava – na západnom okraji zastavaného územia západne od ulice J.Hajdóczyho a severne od ulice Cukrová. Obdĺžnikový tvar územia je určený predovšetkým hranicami pozemkov patriacich navrhovateľom. Z juhu je územie ohraničené miestnou komunikáciou na ulici Cukrová, zo severu a východu rodinnými domami so záhradami na ulici J.Hajdóczyho a zo západu nezastavanými pozemkami slúžiacimi pre poľnohospodárske účely. V novej obytnej zóne budú vybudované samostane stojace rodinné domy, nízkopodlažná zástavba, rodinné domy – mestké formy. Rodinné domy budú pozdĺž komunikácie umiestnené iba jednostranne na východnej strane. Zabezpečenie technickej infraštruktúry pre novú obytnú zónu IBV Cukrová bude riešené vybudovaním nových rozvodov inžinierskych sietí – vody, kanalizácie, plynovodu, trafostanice, VN rozvodov, NN rozvodov, verejného osvetlenia a elektronickej komunikačnej siete,” uvádza sa v projekte novej IBV na Cukrovej ulici.

Ulož ako PDF
Napísal 18. apríla 2011 5:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Cukrovej ulici postavia novú zónu pre rodinné domy”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.