reklama

Na Cukrovej ulici postavia novú zónu pre rodinné domy

Až do sedemdesiat rodinných domov môže v budúcnosti vzniknúť v rámci plánovanej individuálnej výstavby na Cukrovej ulici v Trnave.

Začiatkom mája sa na mestskom úrade uskutoční ústne pojednávanie v súvislosti so začatím územného konania projektu výstavby inžinierskych sietí pre prvých približne 20 rodinných domov. Kým prvá etapa projektu IBV Cukrová je v súlade s územným plánom mesta Trnava, realizácia druhej etapy, ktorá podľa informácií portálu trnava-live.sk počíta s výstavbou ďalších asi päťdesiatich nových rodinných domov, si vyžiada zmenu územného plánu.

IBV Cukrová bude situovaná za pozemkami bývalého cukrovaru

Predložený návrh rieši výstavbu obytnej zóny IBV Cukrová, v rámci ktorej bude riešené bývanie, doprava, inžinierske siete a zeleň v danej lokalite.

„Územie sa nachádza v severnej časti mesta Trnava – na západnom okraji zastavaného územia západne od ulice J.Hajdóczyho a severne od ulice Cukrová. Obdĺžnikový tvar územia je určený predovšetkým hranicami pozemkov patriacich navrhovateľom. Z juhu je územie ohraničené miestnou komunikáciou na ulici Cukrová, zo severu a východu rodinnými domami so záhradami na ulici J.Hajdóczyho a zo západu nezastavanými pozemkami slúžiacimi pre poľnohospodárske účely. V novej obytnej zóne budú vybudované samostane stojace rodinné domy, nízkopodlažná zástavba, rodinné domy – mestké formy. Rodinné domy budú pozdĺž komunikácie umiestnené iba jednostranne na východnej strane. Zabezpečenie technickej infraštruktúry pre novú obytnú zónu IBV Cukrová bude riešené vybudovaním nových rozvodov inžinierskych sietí – vody, kanalizácie, plynovodu, trafostanice, VN rozvodov, NN rozvodov, verejného osvetlenia a elektronickej komunikačnej siete,“ uvádza sa v projekte novej IBV na Cukrovej ulici.

Ulož ako PDF
Napísal 18. apríla 2011 5:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Cukrovej ulici postavia novú zónu pre rodinné domy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.