reklama

Na kúpalisku Castiglione bude 10. ročník spinningového maratónu Sunny Free Ride

Prvý júnový víkend sľubuje letné počasie. Horúco bude aj športovcom – fanúšikom spinningu. Na trnavskom kúpalisku Castiglione sa v sobotu 3. júna uskutoční jubilejný 10. ročník maratónu SUNNY FREE RIDE 2017.

Podujatie organizuje trnavský Spinning Trnava s podtextom „Najlepšia droga je šport.“

Účastníkov spinnigového maratónu čaká výzva – vytrvalostná jazda v trvaní 200 minút.

Ako informoval Tomáš Blahút zo Spinning Trnava, štart maratónu bude o 14:00, vyvrcholenie jazdy bude o 17:20 hodine.


Skvelá a priateľská atmosféra v prostredí kúpaliska Castiglione je tradične sprievodným znakom Sunny Free Ride

Foto: Spinning Trnava

„Odmenou pre účastníkov jazdy bude nielen skvelá partia a atmosféra, ale aj možnosť vychutnať si prvé kúpanie na Castiglione,“ hovorí T.Blahút.

Jazdou bude okrem šéfa domáceho Spinning Teamu Trnava sprevádzať aj inštruktorka Kristína Rusinová z R-bike Dolný Kubín.

Voľných je ešte zopár posledných miest, záujemcovia zistia viac na www.spinningtrnava.com alebo telefonicky na 0948 524 458.

Udalosť nájdete na Facebooku, link tu.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2017 0:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.