reklama

Kúpalisko Castiglione otvoria 1. júla, k dispozícii bude aj mestská plaváreň na Zátvore

Trnavské kúpalisko Castiglione na Ulici Juraja Slottu na sídlisku Družba bude otvorené od stredy 1. júla 2020. Po zdržaní spôsobenom pandémiou koronavírusu sú už prípravy na novú sezónu v plnom prúde. Prevádzka bude fungovať v súlade s aktuálnymi usmerneniami súvisiacimi s prevenciou ochorenia COVID-19, oznámilo Mesto Trnava v tlačovej správe v piatok 12. júna.

Už od pondelka 15. júna 2020 sa budú môcť Trnavčania osviežiť aj v mestskej plavárni na Zátvore.

„Plaváreň býva obvykle v júli zatvorená kvôli technologickej prestávke, tú sme však tento rok presunuli na máj, aby sme mohli mať otvorené počas celého leta,“ uviedol Peter Pčolka, poverený riadením Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Otváracie hodiny pre verejnosť a cenník sú zverejnené na stránke sprava.trnava.sk.


Kúpalisko Castiglione

FOTO: SKaŠZ Mesta Trnava

Prírodný bazén v Kamennom mlyne tento rok nebude v prevádzke, lebo z technologického hľadiska v ňom nie je možné dodržať sprísnené hygienické požiadavky na prevenciu šírenia koronavírusu.

„Aby kúpalisko mohlo čím skôr plynulo zabezpečovať kvalitu vody a poskytovalo návštevníkom služby na úrovni 21. storočia, mestská samospráva už pripravuje podklady na jeho rekonštrukciu,“ pripomenula hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

Areál kúpaliska v Kamennom mlyne však bude počas leta sprístupnený.

„Kto si bude chcieť zašportovať alebo zorganizovať s priateľmi piknik či grilovačku, môže zavítať práve sem. Na schladenie tento rok poslúžia aspoň sprchy a v prevádzke budú aj toalety,“ dodala.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2020 19:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kúpalisko Castiglione otvoria 1. júla, k dispozícii bude aj mestská plaváreň na Zátvore”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.