reklama

Maliarske centrum pri Kalvárii radikálne zmenilo svoju podobu

Jednotvárne a obyčajné steny budovy maliarskeho centra pri Kalvárii ožili a poslúžili ako maliarske plátno.

Konkrétne pre kreatívny nápad a realizáciu diela skúseného slovenského sprejera Jozefa Diana. Vďaka štyrom dňom aktívnej sprejerskej práce tak majú Trnavčania od polovice mája možnosť zhliadnuť najväčšie grafiti dielo v ich meste na vlastné oči.

Optická ilúzia skrytého vesmíru, z ktorého vystupuje pestrofarebný papagáj, dodáva bočnej stene budovy úžasnú plasticitu, čím je pre okoloidúcich príjemným zážitkom pre oči.

Nápad i kreatívne stvárnenie realizátora a otvorenosť majiteľa budovy výborne demonštrujú fakt, že umenie grafiti dokáže vdýchnuť život i neživým veciam.

A takisto, že grafiti už dávno nie je v očiach ľudí vnímané ako nepekná čmáranica na stene, ale ako skutočné umenie.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 18. júna 2017 17:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.