reklama

Pozvánka na výstavu Mira Trubača: Sochár, predstavuje grafiky

V utorok 5. septembra 2017 sa uskutoční v Kníhkupectve AF na Štefánikovej 5 vernisáž výstavy Mira Trubača, ktorý predstaví svoje grafické práce. Výstava pod názvom O krajine bude návštevníkom v priestoroch antikvariátu kníhkupectva voľne prístupná do 5. novembra 2017.

Trnavský sochár Miro Trubač vo svojej výstave prichádza s menej známou podobou svojej tvorby – s grafikami, ktoré boli vytvorené v počítačovom programe ako koláže.

Týchto 11 grafických prác dosiaľ nikdy nebolo vystavovaných ani inak predstavených širšej verejnosti.

Väčšina z nich vznikala ako prípravné skice k jeho sochárskym dielam. Vystavené dvojrozmerné práce sa snažia rozpovedať mnohé príbehy z našich životov a prinútiť nás k zamysleniu sa, zastaveniu a prehodnoteniu hodnôt, ktoré nadovšetko uznávame.

Miro Trubač pochádza z Trnavy, kde aj žije, pracuje a tvorí.

Je členom slovenskej Asociácie sochárov Resculpture.sk a medzinárodnej Sculpture Network sídliacej v Nemecku.

Z jeho posledných zahraničných úspechov spomeňme tohtoročnú výstavu Personal Structures – Open Borders v Palazo Mora v Benátkach.

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2017 21:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.