reklama

Prečo nakupovať farby – laky v novootvorenej predajni Sniežka Trnava

Plánujete v blízkej dobe rekonštrukciu domu či bytu? Alebo len maľovanie? Na slovenský trh prichádza kvalitou overená značka Sniežka za bezkonkurenčné ceny. Podnikovú predajňu Sniežka nájdete už aj v Trnave na Skladovej ulici.


Pohľad do interiérov novej predajne na Skladovej ulici

Popredný výrobca farieb a lakov – spoločnosť Sniežka ako jediná firma v tomto odvetví, má akreditované skúšobné laboratóriá, vlastné Centrum pre výskum a vývoj a ponúka inovatívne riešenia a nové technológie. Disponuje rozsiahlym portfóliom produktov pre ochranu a dekoráciu rôznych povrchov v interiéri aj v exteriéri.

Spoločnosť Sniežka s ročnou produkciou 140 miliónov litrov rôznych typov výrobkov má ďalšiu podnikovú predajňu, tentokrát v meste Trnava.

Podniková predajňa v Trnave je otvorená od 01.06.2017. Sídli na Skladovej ulici 3 a návštevníkov zaujme nielen moderným vzhľadom, ale najmä výhodnými cenami. Ponúka tovar, ktorým sa kvalitou a cenou absolútne odlišuje od ostatných, klasických predajní farieb a lakov v Trnave.

V novootvorenej predajni je možné dostať kúpiť nielen umývateľné, ale dokonca drhnuteľné farby za mokra do interiéru, čo ocenia hlavne mladé rodiny. Je možné vybrať si zo širokej palety už namiešaných farieb.

Takisto tam kúpite výrobky na ochranné a dekoratívne maľovanie dreva či kovu a iných materiálov.

Na svoje si prídu aj milovníci dekoratívnych omietok, ktoré dodajú bývaniu tú správnu eleganciu a šmrnc.

Podniková predajňa Sniežka Trnava pripravuje pre svojich zákazníkov aj samostatnú miestnosť pre vzorkovňu na vysokej úrovni, jedinečnú na Slovensku, ktorá priláka nielen pánov, ale aj dámy, ktoré si budú môcť, okrem iného, zostaviť na dotykovej obrazovke ukážky farebnosti stien jednotlivých izieb. Zákazník si tak bude môcť lepšie vybrať pre neho ten správny produkt.

Otvorené je od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 a soboty od 8:00 do 12:00.

Predajňa Sniežka Trnava pre svojich zákazníkov pripravila v tomto mesiaci akciu -15% z nákupu nad 35 eur.

Viac info na ich Facebook stránke Sniežka Trnava – Farby Laky.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 8. septembra 2017 0:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.