reklama

V múzeu bude komentovaná prezentácia o histórii trnavských záhrad a parkov

Západoslovenské múzeu v Trnave pozývajú milovníkov histórie mesta na komentovanú prezentáciu o trnavských záhradách a parkoch v minulosti.

Prednáška bola v skrátenej forme prednesená v septembri na seminári 30 rokov mestskej pamiatkovej rezervácia Trnava v priestoroch radnice.

Podľa informácií vedúcej prezentačného oddelenia Západoslovenského múzea Simony Jurčovej, ktorá prezentáciu pripravila a uvedie, rozprávanie o záhradách od 17. storočia po parky v prvej polovici 20. storočia bude doplnené premietaným obrazovým materiálom.

Podujatie sa uskutoční v nedeľu 8. októbra 2017 o 15. 00 hodine v koncertnej sále múzea.

Vstupné je 1,50 eura.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2017 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.