reklama

Na Kollárovej budú rekonštruovať plynové vedenie, vodičov čaká obmedzenie

Mesto Trnava oznamuje, že z dôvodu rekonštrukcie plynového vedenia na Kollárovej ulici bude v termíne od 23. októbra do 5. novembra 2017 rozkopaná miestna komunikácia.

Ilustračné foto

Doprava bude usmernená prenosným dopravným značením podľa priloženej situácie.

“V popoludňajších hodinách od 15.00 do 18.00 hodiny dochádza na tomto frekventovanom úseku k častým kolónam, preto prosíme o dodržiavanie dopravných obmedzení počas prác na ceste,” žiada o pochopenie zo strany vodičov odbor dopravy a komunálnych služieb na Mestskom úrade v Trnave.

Mesto Trnava sa zároveň ospravedlňuje za nevyhnutné dopravné obmedzenia spojené s realizáciou prác na rekonštrukcii plynového vedenia a ďakuje za pochopenie a tolerantnosť.

K rozkopávke príde v úseku medzi križovatkou Kollárova – Žarnova a svetelnou križovatkou Kollárova – Hospodárska – Dohnányho neďaleko budovy Okresného úradu v Trnave.


Situácia – dopravné značenie

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2017 6:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.