reklama

Silná víchrica spôsobila v regióne škody, hasiči absolvovali desiatky výjazdov

Silná víchrica, ktorá v nedeľu 29. októbra zasiahla západné Slovensko, vrátane trnavského regiónu, zanechala za sebou viaceré škody.

Podľa informácií vedúceho oddelenia operačného riadenia a IZS Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave Martina Krajčoviča hasiči od nedele pokračujú v prácach na odstraňovaní následkov silného vetra.

“V Trnavskom kraji od nedele do pondelkového predpoludnia vyšli k celkovo 126 udalostiam. Väčšinou riešili ohrozujúce polámané stromy, stromy na elektrickom vedení a strhnuté strechy,” uviedol Krajčovič.

Počet výjazdov podľa okresov Trnavského kraja:

Trnava – 33

Dunajská Streda – 20

Galanta – 14

Hlohovec – 12

Piešťany – 10

Skalica – 18

Senica – 19

Spolu 126

Zdroj: KR HaZZ Trnava

Pripájame niekoľko záberov na následky víchrice v Trnavskom kraji:


Trnava


Hlohovec
Záhorie

FOTO: KR HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2017 10:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.