reklama

Časť poškodenej cesty pred križovatkou na ulici T. Vansovej opravia, povrch bude z betónu

Mesto Trnava začína od utorka 7. novembra s opravou a výmenou povrchov na ulici Terézie Vansovej pred svetelnou križovatkou.

Po zrealizovaní nového odbočovacieho pruhu z Vansovej na Bottovu ulicu sa uskutoční v tomto úseku ešte jedna investičná akcia.

“Z dôvodu vysokej intenzity dopravy vznikli pred svetelne riadenou križovatkou priečne nerovnosti a poruchy na povrchu vozovky v priamom čakacom pruhu v smere z Kamenného mlyna smerom do mesta,” zdôvodňuje rozhodnutie o oprave časti komunikácie trnavská samospráva.

Foto: Mesto Trnava / Anna Tamajková

Namiesto poškodeného asfaltu nalejú po odfrézovaní vrchnej časti na cestu špeciálny betón, ktorý vydrží podstatne dlhšie.

Doba zretia betónu sa odhaduje na tri týždne.

Mesto Trnava sa za obmedzenia spôsobené výstavbou vopred ospravedlňuje a ďakuje motoristickej verejnosti za pochopenie.

Výkres s vyznačením dopravných obmedzení na ulici T. Vansovej

Ulož ako PDF
Napísal 7. novembra 2017 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Časť poškodenej cesty pred križovatkou na ulici T. Vansovej opravia, povrch bude z betónu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.