reklama

Program novembrového zasadnutia mestského zastupiteľstva

V utorok 14. novembra o 13. hodine začne v konferenčnej sále trnavskej radnice v poradí 23. riadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Trnava vo volebnom období 2014 – 2018.

Na poslancov čaká podľa predbežne schváleného programu deväť bodov rokovania, ako aj ďalších 19 materiálov pod hlavičkou Majetkové záležitosti.

Ilustračné foto

Program rokovania sa môže zmeniť na základe návrhov Mestskej rady a poslancov po schválení mestským zastupiteľstvom.

Priamy prenos z 23. schôdze zastupiteľstva bude prenášaný na internete (link tu).

V tomto roku sa uskutoční ešte jedno zasadnutie MZ mesta Trnava, termín je stanovený na 12. decembra 2017.

PROGRAM MZ mesta Trnava 14. novembra 2017

1.1 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia o miestnom poplatku za rozvoj
1.2 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa mení a dopĺňa VZN č. 466 v znení VZN č. 467, VZN č. 469, VZN č. 478, VZN č.484 a VZN č. 489 o Územnom pláne mesta Trnava a o regulatívoch a limitoch využívania územia a zásad pre ďalší rozvoj mesta Trnava
1.3 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa mení a dopĺňa VZN č. 465 o obmedzení používania pyrotechnických výrobkov na území mesta Trnava
1.4 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa mení a dopĺňa VZN č. 477 o dočasnom parkovaní motorových vozidiel na vymedzenom území mesta Trnava
1.5 Návrh Všeobecne záväzného nariadenia, ktorým sa mení a dopĺňa VZN č 486 o určení výšky dotácie na mzdy a prevádzku na žiaka základnej umeleckej školy, dieťa materskej školy a školského zariadenia so sídlom na území mesta Trnava a na záujmové vzdelávanie detí s trvalým pobytom v meste Trnava, ktoré navštevujú centrá voľného času mimo územia mesta Trnava na rok 2017
2.1 Návrh na úpravu účelu využitia výťažku z predaja objektu na Ulici Kollárova č. 24 v Trnave
3. Majetkové záležitosti
4.1 Spolufinancovanie projektu: Výstavba cyklotrasy – Saleziánska ulica v Trnave
4.2 Spolufinancovanie projektu: Výstavba cyklotrasy – Bučianska ulica v Trnave
5.1 Informatívna správa o výsledkoch kontrol ukončených a rozpracovaných od 27.9.2017 do 31.10.2017
6.1 Návrh na úpravu schválených uznesení Mestského zastupiteľstva mesta Trnava k termínu konania MZ 14. 11. 2017 a správa o plnení uznesení MZ v intervale od 21. 9. 2017 do 25. 10. 2017
7. R ô z n e
8. Interpelácie poslancov Mestského zastupiteľstva mesta Trnava
9. Rekapitulácia uznesení

Ulož ako PDF
Napísal 13. novembra 2017 9:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

12 komentárov pre “Program novembrového zasadnutia mestského zastupiteľstva”

 1. 1
  klanyi says:

  Podla clanku 7 ods. 2 ustavy Slovenska republika zanikla, toto zastupitelstvo je preto v nespornom nesulade so zakonom. Pravnym nastupcom je Obciansky tribunal vazeni!

 2. 2
  ohňostroj says:

  By ma naozaj zaujímalo , čo znamená bod programu 1.3 návrh , ktorým sa mení a doplňa VZN č 465 o obmedzení používania pyrotech. výrobkov na území mesta .
  Dúfam , že poslanci , ktorým sme my, občania dali hlasy vo voľbách, neznemožnia život a bývanie ľudom , povolením rámusu a výbuchov.
  A kludne si dávajte palce dole a zisťujte si adresy

  • 2.1
   orech says:

   V Trnave je nejaky zakaz ohnostrojov a pyrotechniky? Mozno len na papieri ved to tu racha kazdy vikend.

  • 2.2
   Ondrej says:

   Je to zmena len na silvestra ,hlavne kvoli tomu detskemu ohnostroju kde boli problemy minuly rok. A beztak kazdy tyzden je pocut ohostroj a pochybujem ze behom tych par sekund to vie niekdo lokalizovat kde to presne bolo takze ci to je alebo neni zakazne je jedno.

   • 2.2.1
    ohňostroj says:

    Ten detský ohňostroj bude teda o 8 ráno ? Nerob si srandu.Toto VZN sa drzo porušuje cely rok a nikomu z kompetentných to nevadí

    • 2.2.1.1
     Ondrej says:

     Daj tvoje riesenie prosim ta. Ako pise Dan pokial nezakazu predaj tak to nemaju sancu ti tvoji kompetentni kontrolovat. A predstav si, my detom pustame na silvestra svetlice skorej lebo vecer uz spia vacsinou.

     • 2.2.1.1.1
      orech says:

      Naco je vlastne take VZN ktore je zbytocne a nefunguje? Naco ho aktualizuju nech to rovno zrusia ved je to somarina. Hlavne ze bol minuly rok kvoli tomu povyk kvoli ohnostroju pred deti co je asi jediny ohnostroj co ma nejaky zmysel a ten mesto zakazalo lebo vymysleli zle VZN.

     • 2.2.1.1.2
      ohňostroj says:

      to nie sú moji kompetentní , to sú kompetentní občanov tohto mesta , ale určite nie moji

    • 2.2.1.2
     dan says:

     Ako vieš,že to kompetentným nevadí?Jednoducho tu slepo verili občanom,že to VZN budú dodržiavať.Celé VZN je veľký alibizmus všetkých poslancov,či KDH alebo Lepšej Trnavy.Aspoň ho upravia na Silvestra.
     Orech mesto deťom nezakázalo žiadny ohňostroj,len vo VZN zabudli dať výnimku.

  • 2.3
   dan says:

   Celý zákaz ohľadne pyrotechniky je blbosť.Dokým to štát nezakáže predávať,tak to VZN je blbosť.Mestská polícia to nemá šancu kontrolovať.

 3. 3
  Parva Roma says:

  Prečo to zmiernenie VZN o pyrotechnike? Kto prišiel zákazom o zisky?

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.