reklama

Za záchranu ženy pokúšajúcej sa o samovraždu ocenili dvojicu mestských policajtov z Trnavy

Z rúk prezidenta Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenska (ZNOMPS) Jána Andrejka si v Tatranskej Štrbe prevzalo ocenenie za záchranu ľudského života 21 policajtov.

Medzi ocenenými boli aj členovia Mestskej polície Trnava.

Jozef Kozáčik a Laczo Eugen počas služby spoločne pomohli žene pokúšajúcej sa o samovraždu.

Ilustračné foto

Z Obecnej polície v Maduniciach získal ocenenie Štefan Kessla, ktorý poskytol prvú pomoc podchladenému mladému mužovi.

Celkovo si prevzali ocenenie z rúk prezidenta Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenska dve ženy a 19 mužov, ktorí v tomto roku počas výkonu svojej služby i mimo nej pomohli minimálne 13 ľuďom a v jednom prípade zabránili úniku ozbrojeného zlodeja.

Ulož ako PDF
Napísal 24. novembra 2017 0:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.