reklama

Náčelníka MsP Kelešiho ocenili za úspešnú snahu o presadenie príspevku za prácu do zákona

Náčelníka Mestskej polície Trnava Igora Kelešiho ocenenili za jeho aktívnu účasť na príprave a presadení zákona, vďaka ktorému budú mestskí a obecní policajti dostávať príspevok za odpracované roky.

Ocenenie vo forme poďakovania za mimoriadne aktívny prístup pri presadzovaní sociálneho zabezpečovania obecných a mestských polícií obdržal na Sneme Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenska v stredu 27. novembra 2019 z rúk prezidenta združenia Jána Andrejka.

„Poďakovanie vnímam veľmi pozitívne a som potešený. Tvrdo sme bojovali viac ako desať rokov, aby aj mestskí policajti mali zákonný nárok na sociálne zabzepečnie. Lobovali sme, žiadali, navrhovali, chodili od dverí k dverám, na ministerstvá, poisťovne. Napokon sa nám to podarilo a poďakovanie od kolegov ma naozaj teší,“ reagoval Igor Keleši.


Igor Keleši na sneme združenia

Dlhoročný náčelník trnavskej mestskej polície, ktorého v roku 2004 ocenili aj Medailou prezidenta SR, bol na novembrovom sneme Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenska na Štrbskom plese opätovne zvolený za I. viceprezidenta združenia.

Takmer 80 prítomných náčelníkov jednohlasne potvrdilo Kelešiho vo funkcii aj na ďalšie štvorročné obdobie.

Prezidentom združenia zostáva Ján Adrejko z Prešova.

„Ako prvý viceprezident združenia zabezpečujem viacero úloh. Patrí medzi ne komunikácia s organizáciami, štátnymi orgánmi a podobne. Som rád, že mi delegáti snemu prejavili hlasovaním opätovne dôveru, veľmi si ju vážim. Beriem to nielen ako ocenenie práce mňa samotného, ale aj mojich kolegov a mesta Trnava,“ dodal Igor Keleši.

Ulož ako PDF
Napísal 29. novembra 2019 12:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.