reklama

Pozvánka na prednášku a predstavenie knihy Miloša Jesenského Najväčšie záhady a mystérie Slovenska

Vo štvrtok 30. novembra 2017 sa uskutoční v Trnave prednáška autora kníh Miloša Jesenského Záhady histórie Slovenska.

Prednáška spojená s autogramiádou a predstavením novej knihy dr. Jesenského Najväčšie záhady a mystérie Slovenska sa uskutoční od 17.30 hodiny v priestoroch hotela Holiday Inn. Vstupné je 5 eur.

Miloš Jesenský (1971) je nekonvenčným autorom literatúry faktu, ktorý už vo viac ako troch desiatkach kníh podnikol množstvo historických exkurzov za nerozlúštenými otáznikmi našej minulosti.

Zadosťučinením jeho tvorby sú nielen prestížne ocenenia – Krištáľový tiger (1998), Weberova cena (2013), Prémia Literárneho fondu (2014), Mimoriadnej medzinárodnej ceny E.E. Kischa (2015) – ale podľa autorových vlastných slov predovšetkým záujem jeho čitateľov o záhady.

Jesenský sa už takmer dve desaťročia venuje publicistike v oblasti záhad histórie a rozmanitých hraničných javov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, ako dokladá i jeho bohatá časopisecká bibliografia.

Na jeho autorské konto pribudlo doposiaľ 33 publikovaných knižných titulov v slovenskom, českom a poľskom jazyku.

Je členom Spolku slovenských spisovateľov, Slovenského PEN Centra a Slovenského syndikátu novinárov.

Zároveň je čestným členom Slovenskej farmaceutickej spoločnosti za dlhoročnú vynikajúcu pedagogickú, vedecko-výskumnú a organizátorskú prácu v prospech farmácie.

Ulož ako PDF
Napísal 27. novembra 2017 0:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.