reklama

Mesto po vyše dvoch desaťročiach ukončí zmluvu o prenájme zimného štadióna a kúpaliska v Kamenáči

Mesto Trnava ukončí po 23 rokoch trnavskej firme Eko Rekrea nájomný vzťah k Mestskému zimnéhu štadiónu a kúpalisku v Kamennom mlyne.

Poslanci mestského zastupiteľstva v utorok 12. decembra 2017 rozhodli o tom, že mesto Trnava ukončí výpoveďou zmluvu o prenájme oboch subjektov, ktoré sú vo vlastníctve mesta.

Na základe platnej zmluvy bude trvať od dátumu výpovede šesťmesačná výpovedná lehota.

Aktuálne platnú nájomnú zmluvu uzavrelo mesto s podnikateľom Petrom Pejkovičom – Eko Rekrea s platnosťou od 1. januára 1997. Tá nahradila predchádzajúci nájomný vzťah s Pejkovičom z roku 1994.

Ilustračné foto

Zmluvu uzatvorili po tom, čo prebehla neúspešná verejná obchodná súťaž na prenájom zimného štadióna a kúpaliska v Kamennom mlyne.

“V priebehu hospodárenia oboch zariadení došlo postupne k dopĺňaniu finančných príspevkov mesta na ich hospodárenie. Finančný príspevok mesta na prevádzku zimného štadióna a kúpaliska postupne narastal, dohromady táto suma dosiahla 2,26 milióna eur. Mesto Trnava považuje ďalšie udržiavanie tejto zmluvy za neefektívne,” predostrel zastupiteľstvu niektoré z údajov v dôvodovej správe poslanec Marián Galbavý.

Poslanci sa s návrhom na výpoveď zmluvy o prenájme priestorov zimného štadióna aj kúpaliska v Kamennom mlyne stotožnili a väčšinou hlasov súhlasili s jej ukončením.

Zároveň zastupiteľstvo odsúhlasilo ďalší postup v otázke fungovania oboch zariadení, najmä Mestského zimného štadióna.

Prvým krokom je výpoveď z nájmu so šesťmesačnou výpovednou lehotou.

Následne nastane protokolárna kontrola a inventarizácia nehnuteľností, technického vybavenia a ostatného vybavenia objektov.

Počas šesťmesačnej výpovednej lehoty sa určí ekonomicky najvhodnejší spôsob správy prostredníctvom Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava, prípadne na tento účel založenej a mestom vlastnenej obchodnej spoločnosti.

Zároveň príde k príprave dokumentácie k výmene technológie chladenia zimného štadióna.

V ďalšej fáze má prebiehať tzv. kontrolná prevádzka zariadení mestom Trnava po dobu jedného roka, na konci ktorej mesto vypracuje komplexnú správu o ekonomickom hospodárení či investičných potrebách.

Po roku, na základe skúseností z reálneho hospodárenia, bude zastupiteľstvu predložený návrh na pokračovanie správy objektov mestom Trnava alebo mestskou spoločnosťou, v hre je aj možnosťou vypísania verejnej obchodnej súťaže na prevádzkovateľa zimného štadióna.


Kúpalisko v Kamennom mlyne

Ulož ako PDF
Napísal 13. decembra 2017 7:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

229 komentárov pre “Mesto po vyše dvoch desaťročiach ukončí zmluvu o prenájme zimného štadióna a kúpaliska v Kamenáči”

 1. 1
  jozin says:

  aleluja!
  23 rokov bez realneho progresu, navrhu a zmeny. drzim palce tomuto kroku. Verim, ze uz len vyvetrania pomoze.

  • 1.1
   julinka says:

   Vyvetranie nepomôže, ak si nebudú pravidelne prať zapotené dresy

  • 1.2
   Hura says:

   jozin, teraz som si pozrel záznam z MZ 14:12:2017 ved oni mu tú výpoved nechcú dať.Divadelné predstavenie,právna katastrofa a toto má riadiť mesto.

  • 1.3
   RYKY says:

   Súdružka prokurátorka Poledňáková čo poslala na smrť Miladu Horákovú by sa nemusela za výkon Fuzáka na MZ hanbiť,pri zdôvodňovaní výpovede p. Pejkovičovi.Až sa domnievate že máte imunitu na výroky na MZ je to omyl pane.

   • 1.3.1
    kuzelnik says:

    Pokial by nedostal vypoved od mesta tak by ju dostal od ludi a to s nohou do prdele.

   • 1.3.2
    hm says:

    Áno trapko,veď Fuzák sa celý trasie doma pri postele.Čaká doma už len kukláčov ako ho zoberú na stanicu.Ujo Ryky utekaj už konečne na políciu podať oznámenie na Fuzáku!

    • 1.3.2.1
     kuzelnik says:

     Tito sasovci spravili z diskusie totalne smetisko sa divim aj cloveku co ma nastarosti tuto stranku ze to stale toleruje. Clovek ked sa sniekym vonku bavi a pride tema na trnava live tak prve coho napadne a co spojuje stou strankou su tito divny ludia s ich blabolmi a klamstvami.

    • 1.3.2.2
     Terka says:

     Počula som že zo zimáku ich berú rovno Blavy,neviem ako to je teraz nastavené,kto má aké konexie.

    • 1.3.2.3
     RYKY says:

     TRAPKO a čo by som robil na políci, aby rotný s výsluhovými dôchodkami ponavštevovali kamarátov spravili čoro moro fuk a bolo to vyriešené.

    • 1.3.2.4
     RYKY says:

     Po preštudovaní záznamu z MZ 12.12.2017 bude tej zábavy viac ako dosť toľko čestných ľudí ukázalo svoju pravú tvár.

 2. 2
  Tern says:

  Konecne….

 3. 3
  jojo says:

  Výborná správa, chválim toto rozhodnutie. Starostlivosť o zimák potrebuje zmenu ako soľ. Na tribúnu za striedačkami v horných radoch pravidelne kvapká zo stropu voda – z tohto dôvodu je tam popraskaný poter podlahy a moc to neprospieva ani sedačkám a nieje to príjemné ani pre návštevníkov keď majú mokro pod nohami a ked im kvapká voda za krky, ozvučenie štadióna je otrasné – v niektorých sektoroch nieje počuť zostavy mužstiev, WC pre návštevníkov v dezolátnom stave …. a to sú iba veci ktoré sú viedieť z pohľadu bežného návštevníka.

  • 3.1
   micro says:

   …nemala vymenované veci riešiť SKaŠZ?

   • 3.1.1
    Spravca says:

    Preco by mala ked spravca dostaval nato dost penazi?

    • 3.1.1.1
     RYKY says:

     Čoho správca marihuanových plantáží,alebo búdky na železničnej stanici čo utešuje tých čo im ušiel vlak?

   • 3.1.2
    jojo says:

    má riešiť SKaŠZ aj znečistený strop a stĺp – od šampanského na tribúne na strane za trestnými lavicami, nad najvyšším radom sedačiek pri bývalom bufete ? Toto znečistenie je tam od 2002, ked bol zimák otvorený pre ludí ktorí tam sledovali finálový zápas MS 2002 SVK:RUS. To si doterajší správca štadiona nevšimol ?

  • 3.2
   Hura says:

   Zimák dostával prostriedky od roku 2002 na úhradu za ľadovú plochu,ktorú majú mali hokejisti a krasokorčuliari za 1hod. 1€.Školy za 0,2 € na žiaka na základe zmluvy,ktorá hovorí že opravy väčšieho rozsahu zabezpečuje mesto alebo SK a ŚZ.V roku 2002 sa hrali vTrnave a Piešťanoch MS ľadovom hokeji do 18 rokov Trnava nemala žiadny problém a ani účastníci MS.Odvtedy majú vo výpožičke šatne hokejisti na základe rozhodnutia mestkej rady.

   • 3.2.1
    HAJ says:

    Diskriminácia pokračuje napriek prichystanému projektu vykurovania MZŠ kde sa ušetrí 25000 eur ročne projekt nezaradený ,nepridelené financie vo výške 50 000 eur.Ako sa hodnotí investícia s tak rýchlou návratnosťou?Hockei academi junior, máme príslub melonika na investície do MZŠ.

 4. 4
  Otazka says:

  Z coho sa tesite ? Vypovedali zmluvu. A co . Huraa bolo aj pri vianocnych trhoch. Aj tam ukoncili zmluvu. A ? Mesto teraz stoja trhy brutalne peniaze. Nove stanky, nova vyzdoba, prescasy zamestnancom a dalsie a dalsie naklady.
  Kto to vsetko zaplati ak aj nove zmluvy a fungovanie bude este nakladnejsie, ako doteraz ? Nikto nevie, ako to dopadne a hromadne huraa.
  Nechapem.

  • 4.1
   Fiha says:

   Lebo lepsie je to nechat schatrat do takej miery ze sa to nebude dat vobec vyuzivat? Pouzivaj mozog kym nieco napises dobre? Investovali do stankov ktore sa aj same zaplatia ked ze sa budu dat vyuzivat nie len jednorazovo ale dlhodobo a aj na ine akcie nie len na vianoce trhy.

  • 4.2
   jarmek says:

   Mesto s ľavou zadnou zvláda Jarmok a je v pluse, vianočné trhy sú to isté, prečo by to nezvládlo, tržby sú cca 90.000 € – stačí ?

  • 4.3
   KolarD says:

   Mne sa celkom pacia terajsie vianocne trhy. Su lepsie ako predtym. Az na tie davy ludi, to ale asi pomoze mestu naplnit vrecka

 5. 5
  Fiha says:

  A este ti nieco poviem , opytaj sa rodicov deti , hokejistov a vsetkych co tam chodia aky maju nazor na spravcu a ako to tam vyzera okey? Stadion potrebuje investicie ktore v konecnom dosledku zmensia naklady na polovicu a ked to chces pocut v reale pusti si zaznam vcerajsieho zastupitelstva…

  • 5.1
   Rodic says:

   Áno, rodičia nie sú spokojní so stavom zimného štadióna, ale nevinia z toho správcu. MESTO je vlastník a je povinný investovať do svojho majetku a SPRAVCA má majetok efektívne spravovať,
   Ale presne ako dopadli vianočné trhy, mesto to nič nestálo, ale podnikateľ zarobil, aj na zimáku zarába podnikateľ a to sa nesmie!!!
   MESTO, VÚC a ŠTÁT sú najlepší hospodári – to sa učí v prvom semestri na ekonomickej!

   • 5.1.1
    DPH says:

    Pokiaľ bude viacmenej beztrestné spravovanie vecí verejných, tak systém socialistického hospodárenia bude pretrvávať. Navyše prijatých 35 zamestnancov mesta,vadí-nevadí,Adventné trhy prešustrované 400 000 eur vadí-nevadí,Bronco tresný čin klientelizmu prokurátor čuší ako voš pod chrastu vadí-nevadí,smetisko tri dni horí ako najlepšia spaľovňa a hasí ho 75 hasičov vadí-nevadí.A tak si tu žijeme !!!! NEVADÍ -VADÍ.

    • 5.1.1.1
     Jan says:

     Chlapec alebo možno dievča, budeš potrebovať dobrého lekára. Kúp si domov plachty,keď chceš žiť v stanoch.Ešte nám presne napiš,kde si zobral sumu 400 tisíc eur.To že smetisko horí,tak Brocka určite za to môže. Takú kravinu ti neuverí ani malé decko.Prosím Ťa utekaj podať trestné oznámenie na prokurátora alebo nápis Harabinovi,ten ti určite pomôže.

     • 5.1.1.1.1
      DPH says:

      Vieš zodpovedať kto je majiteľom skládky na Zavarskej? Kto je štatutárny zástupca majiteľa skládky? Po zodpovedaní týchto dvoch otázok si môžeš položiť tretiu. Prečo tá skládka 20 rokov nehorela a po nástupe Bročku zrazu požiar za požiarom čím to je?Po audiencii v roku 2015 v Brne na radnici poučenie ako sa to robí,veľmi chápavý v určitých oblastiach spravovania vecí verejných pochopili. Alebo je inak? Pripadá mi to na rukopis pána s veľký F ktorí radí pomerne často návštevu lekára.Podľa dostupných informácií sám odbornú pomoc potrebuje.Skoré uzdravenie pán F.

      • 5.1.1.1.1.1
       Jan says:

       To vieš, Brocka chodí skládku osobne podpalovat. ..Tú skládku Brocka zdedil po svojich predchodcov,to vie aj malé dieťa v škôlke. a na prvom mieste je tam riaditeľ Stanko,ktorý za to aj zodpovedá. Ale viniť ho tiež nebudem,aj keď ho nemusím. Pokračuj vo svojom bluznení o pánovi F.Hlavne sa tu rozprávaj sám zo sebou a vytvaraj škandál okolo skládky. Dovi

       • 5.1.1.1.1.1.1
        Kuk says:

        Čo točíš skládka 20 rokov bola prevádzkovaná v pohode. Nie je to ten systém Mikyho druhej vlády. Stanko je riaditeľ, potom nie je čo riešiť.On bol už všetko.Len neviem či si dorobil ten doktorát z politológie.

  • 5.2
   Terka says:

   Rodičia detí by mali postaviť poslancovi Fuzákovi sochu v nadživotnej veľkosti ,ako sa transparentne zastáva ich práv na ktoré po preštudovaní zmluvy nemajú nárok.Šatne majú vo výpožičke,tak ako iné športové kluby v meste.Kedže vlastný klub od nich pýta za služby, ktoré im prestal poskytovať,, 16 € mesačne pri zhruba 120 deťoch a 12 mesiacoch je táto suma cca23 000€ ročne,,rodičia sa začali brániť a na odpútanie pozornosti sa zinscenoval problém šatní a holubov.Transparentný poslanec zamestnanec firmy ktorá dodáva aj chladiace kompresory sa ujal ich práv.Na konci ulice Študenskej ,kde mala byť za komančov osadená socha Klementa Gottvalda ,by si zazlúžil postaviť sochu ,zástanca chudobných a utláčaných.

   • 5.2.1
    Stare casy says:

    Mozes sem napisat dotaciu pre hokejistov za Butka? dakujem

    • 5.2.1.1
     Terka says:

     Ked boli Butko s Pobieckym členovia výboru HK Trnava,tak HK dostal 57000 € a 50000 € potom začali kšefty s centrami voľného času a boli šťastný ked z toho cirkusu vycúvali.Čo bolo dalej nie je my známe nakoľko som znechutená odtiaľ aj zo synom odišla do Bratislavy.

   • 5.2.2
    djtiesto says:

    A za toto môže správca alebo prezident HK. Preto pán Fuzák nemôže bosí vstúpiť do priestoru šatne. Tu je malý zlomok ukážky hokejistov HK: https://photos.google.com/?hl=sk

   • 5.2.3
    Juraj Fuzák says:

    Ja som zamestnanec firmy ktora dodava aj chladiace kompresory? Maticko skakava 😂😂😂🙈🙈🙈🤭🤭👏

    • 5.2.3.1
     AAA says:

     Prepáč dozvedeli sme sa že už si bez roboty. Bročka nech sa o teba postará ked si bol na internete 20 hodín denne ako jeho hovorca,to už je patologické.Kedy si potom robil.Angažuj sa v budovaní tých nízkonákladovích bytoch,možno to bude brané do úvahy pri prideľovaní.bytov.

   • 5.2.4
    Terka says:

    Paprče v tom má čestný človek Viskupič,hrá sa na dobrého starostlivého tata a čo s neho padá je úbohosť sama.

  • 5.3
   Amater says:

   Pustil som si záznam zo zastupitelstva a pravda na tých je iba že aj v Nitre je zimný štadion.

 6. 6
  • 6.1
   Tomas says:

   palo, to je dodatok k zmluve na procesny audit. Primator potrebuje poslancom ukazat, ze mu firma za 15.000 € dala na papieri, ze vsetky nove miesta, ktore vytvoril boli spravne a este treba zamestnat zo 20 uradnikov…

   • 6.1.1
    Palo says:

    Ach tak a výsledok tohoto auditu je tajný ????

    • 6.1.1.1
     Dalibor says:

     Časť výsledku toho auditu bude možno verejná. Výsledky auditu s najvyššou pravdepodobnosťou nebudú odrážať objektívnosť, ale to, na čom sa konateľka firmy s prednostkou MU dohodla, teda budú prispôsobené požiadavkám MU. Najjednoduchší spôsob, ako sa zbaviť “nepohodlných” ľudí na MU. A zároveň pomôcť kamarátke, konateľke, zlepšiť hospodárenie v jej firme, s.r.o.-čke.

     • 6.1.1.1.1
      Lojzo says:

      …a na tých nepohodlných ktorých sa mestu nepodarí “zbaviť” na základe výsledkov auditu jako nadbytočných, použije mesto porušenie pracovnej disciplíny ;), na tento účel si mesto už objednalo pomocníka – balíček porušovania pracovnej disciplíny na pracovisku :D

      • 6.1.1.1.1.1
       Kuk says:

       Jazda po pešej zóne na bicykli , je v balíčku porušovania pracovnej disciplíny ?

       • 6.1.1.1.1.1.1
        Drahoš says:

        Ako u koho. Ako u koho :D :D :D

        • 6.1.1.1.1.1.1.1
         Labakan says:

         Je tam priestor na možný únik , čiže ďalší netransparentný pokus o diktatúru . Odborové hnutie je v pohotovosti .Málo to však bude platné keď na čele radnice a na čele MU pozostatky Červených Kmérov .

         • 6.1.1.1.1.1.1.1.1
          Jano says:

          To je tak keď sa z natierača lavičiek stal primátor :D

          • 6.1.1.1.1.1.1.1.1.1
           Jan says:

           Jano prestaň závidieť a začni niečo robiť pre občanov tohto mesta.Na pešej zóne sa jazdilo na bicykli odjakživa. Či za Butka,Bosnaka alebo Stanka.Len tam nebola značka,ktorá to povolovala.Polícia to nikde neriešila. Aha prišiel Brocka..takže tu trolujte ďalej. …

          • 6.1.1.1.1.1.1.1.1.2
           Jano says:

           Jan, prestaň útočiť a začni rozmýšľať. Zjavne si nepochopil, o čom sa tu píše. O porušovaní pracovnej disciplíny zamestnancami MÚ v prípade, ak bikujú po pešej zóne? Takýto režim zavádza Brocka, takýto režim v meste nebol ani za Butka ani za Bošnáka. Točíš o niečom inom, ty troll.

    • 6.1.1.2
     Zvedavec says:

     Procesný audit? :D

  • 6.2
 7. 7
  Peter Štefák + kolektív says:

  Vážený pán primátor. Dnes hrajú v Trnave hokej HK Nitra. Po rozhovore z trénermi klamete vy, alebo Vás klamali funkcionári v Nitre. Síce zamestnávajú 7 pracovníkov na živnosť, ale ďalších pracovníkov na upratovanie a údržbu haly, cez inú organizáciu. Taktiež väčšie opravy platí iná organizácia. Rozdiel nákladov za energie predstavuje čiastku 117000€ v prospech Trnavy. Tak prečo z nás zamestnancov zimného štadióna robíte hlupákov. Aj my sme chceli zautomatizovať strojovňu, projekt je na meste.Náklad bol 40000€, ročná úspora 20000€, ale táto ekonomika v socialistickom systéme mesta nefunguje.

  • 7.1
   bingo says:

   Ale sa nám ten primatoris pekne odkrýva :)

   • 7.1.1
    Amater says:

    Po stretnutí s ľudmi v Nitre na ZŠ a vystúpení poslancov LTT na MZ 12.12.2017, tak pravda je len to že v Nitre je tiež zimný štadion.

  • 7.2
   Juraj Fuzák says:

   V socialistickom systeme rolbari primitivnym sposobom nadavaju detom na lade (bol som toho svedkom), v socialistickom systeme je potrebne vykonat presne tolko oprav kolko malo ist do rezervneho fondu a v socialistickom systeme sa nesie aj list stankarov adresovany primatorovi kde ste Vy pan Stefak v hlavnej ulohe.

   • 7.2.1
    Peter says:

    Pán Fuzák.
    Dnes pán primátor dostal petíciu , ktorá je proti môjmu ohováraniu a osočovaniu. Sú v nej podpísaný trhovníci ktorý odsudzujú anonymne ohováranie mojej osoby.

    • 7.2.1.1
     Juraj Fuzák says:

     V poriadku. Len tu prosim Vas netarajte s prepacenim o socialistickom systeme mesta, tento socialisticky system mesta viac ako 20 rokov dotoval spravcovi aj posledny srobik ktory bol pouzity na stadione a vsetky podstatne investicie.

     • 7.2.1.1.1
      Terasky says:

      A čo vlastne je v poriadku, že ťa prichytili klamať,to je tvoja pracovná metoda.Dlho ti ale stačiť nebude.

     • 7.2.1.1.2
      Terasky says:

      Vieš aký je náklad na výrobu ľadu?Až povieš nie, zasa klameš,hokejisti majú ľad za 1€.To ostatné ma kto zaplatiť?Rodičia, podnikateľ, mesto?V Amerike rodičia v Europe mestá. To vystúpenie Fuzák, na MZ tvoje aj tvojich kolegov nemá s proklamovanou morálkou poslanca nič spoločné.

     • 7.2.1.1.3
      peter says:

      Pán Fuzák, nie je nič v poriadku. Vy ste akým zverejnili informácie z anonymneho listu, ktorý bol adresovaný primátorovy a bol daný na prešetrenie. Pokiaľ nie je vec prešetrená, prečo zverejnujete obsah listu a moje meno. Je to od Vás nepodložený útok na moju a utŕhanie na cti
      mojej osoby. Dnešný list primátorovy to potvrdil a nebol anonymny. Podpisaly sa všetci, nie stánkari, ale sú to trhovníci. Žiadam Vás o ospravedlnenie. A po druhé ja netáram ja píšem svoj názor. A keď tak tárate Vy o mne nepodložené klamstvo. Poslanec sa takto nechová

      • 7.2.1.1.3.1
       Juraj Fuzák says:

       Ja som zverejnil obsah listu? Ak ano tak kde? Ja som napisal ze ste v hlavnej ulohe toho listu, o jeho obsahu som nepovedal ani slovo takze ziadneho ospravedlnenia sa odo mna nikdy nedockate. Ja povazujem Vas nazor o socialistickom systeme za taraninu. Vycitky o chovani alebo nechovani adresujte prosim svojmu kolegovi co je mentalne na urovni orangutana, tomu co tam nadava detom ako posledny primitiv a nie mne, dakujem.

       • 7.2.1.1.3.1.1
        peter says:

        Napisali ste list stánkarov a zverejnili ste v hlavnej úlohe moje meno.
        Moje meno ste nemali čo zverejňovať. A list nebol adresovaný Vám. Ste ma nepravom obvynili a menovali.
        To znamena, že nemáte charakter. Nespájajte ma z druhými. A Vaša táranina o mne je na úrovni jedna babka povedala.

       • 7.2.1.1.3.1.2
        Terasky says:

        Dobrá správa v Trnave sa chystá otvoriť LT ZOO,Už máme Gorilu,Orangutána ako zástupca pokročilejšej formy života Fuzak.Veľká tabuľa s upozornením NEPRIBLIŽOVAŤ SA NEKRMIŤ !!!!

   • 7.2.2
    Hura says:

    Toto je ten váš prepracovaný systém udávania, osočovania osláv u Partizána ,kde ste kričali,, teraz budeme brať my,,.

    • 7.2.2.1
     Juraj Fuzák says:

     To je nejaka novinka, uz som pocul hocico ale toto este nie, clovek sa uci kazdy den 🤭🤭🤭

     • 7.2.2.1.1
      Bezdomovec says:

      Pán poslanec a toto ste už počuli. Nová prezidentka klubu povedala že v Bratislave je dosť detí ktoré nie sú zaregistrované v SZĽH a môžu htávať za Trnavu. Keď som viedla Svište rodičia zaplatili aj 700 € a za mesiac a nebolo to veľa. To ste vymysleli vy pán Fuzák aj s Viskupičom. Ďakujeme blahoželáme!!!! Spokojný rodičia detí, ktoré sa chcú postarať o zdraví vývoj svojich ratolestí. Aj vám ďakujeme pán primátor. Je pravda že Bimbo je váš krstný tato.

   • 7.2.3
    Pat says:

    Pán poslanec nechajte to už tak, nerozumiete tomu.Rozprávate o rezervnom fonde ,tak sa opýtajte kde zmizol.Rodičia sa sťažujú na zle vyspádované socialne zariadenie,kroré reklamovali pred 5 rokmi u firmy čo to robila,prisľúbila že príde to opraviť.Už je tomu 5 rokov a stále čakáme.

   • 7.2.4
    Pat says:

    Citujem ” nadávajú deťom na ľade” najskôr asi všetci, potom jeden, ked to bude z očí do očí nikto.Pán poslanec si DEMAGOG nadregionálneho rozmeru Karpatského typu.Klubu platia rodičia detí 16€ mesačne 12 mesiacov.Tých detí je možno 120. Je to za služby ktoré nedostávajú,predtým ich dostávali.Chod do obchodu tovar zaplatíš a nedostaneš ho.Potom nasadí vyškolený plán ” B ” A rodičia zaplatia službu nedostanú, celkove to robí 23 000€.To je ten najväčší problém.Ked je rolba na ľade deti musia byť za mantinelom .

    • 7.2.4.1
     Jan says:

     To je každému jasné, že deti musia byť za mantinelom.Ale vyháňať deti nadávky je primitívne. To môže len človek čo sa chová ako zviera.Budeš ako on,keď sa ho zastavas. Ako vyzerá hokej v Trnave je veľká vizitka správcu. Držím veľké palce prezidentovi klubu a všetkým hokejistom aby získali silného sponzora a maly veľké uspechy!!!

     • 7.2.4.1.1
      Tomas says:

      Akeho sponzora? Čo spravcu prychytili pri preberaní uplatku, alebo prezidenta a manažera, Aky sponzor naleje peniaze do takého klubu vedeneho amatermi.

      • 7.2.4.1.1.1
       Terasky says:

       Aký amatéri profesionálny vymývači mozgov na celoslovenskej úrovni.Nehanbia sa pýtať od rodičov detí 16€ mesačne navyše za služby ktoré v minulosti dostávali ale už nedostávajú,len aby mali začo platiť náklady mužov. Sponzorské rodičov predstavuje čiastku 23 000 €.Toto všetko sa deje za aktívnej pomoci radnice a MZ.Transparentne a dôsledne zneužívaná túžba rodičov aby ich deti mohli športovať.Čo bolo bolo terasky som major.

       • 7.2.4.1.1.1.1
        Spartak says:

        Kolko dava majitel spartaka na mladez? Kolko musia davat rodicia a kolko by davali keby mesto nedotovalo mladez posledne roky? Kdo je potom amater?

     • 7.2.4.1.2
      Tomas says:

      Akeho sponzora? Čo spravcu prychytili pri preberaní uplatku, alebo prezidenta a manažera, Aky sponzor naleje peniaze do takého klubu vedeneho amatermi.

     • 7.2.4.1.3
      Pat says:

      Ráno sme sa rozprávali s rodičmi detí a o žiadnom takom konflikte nevedeli,takže to bude ako so smradom v sociálnych zariadeniach.Deti cikajú krížom krážom a obviňujú upratovačky. Tréner sa dá odfotiť s deťmi na ploche, kde vôbec nemá byť ,lebo klub to nemá objednané a je s toho aféra na titulnú stranu.Ked bol p. Pejkovič aktívny pri hokeji tak na hokej chodilo 2ooo ľudí a na zápasy vonku 2 autobusy.Posledný krát v sezone 2013-2014 hráči všetko vyplatené 3 miesto na štadione 2000 fanúšikov.

     • 7.2.4.1.4
      RYKY says:

      Jan dobra drž prezidentovi klubu palce,človek s veľkým belasím srdcom, ktorý chce vytvoriť ,,B” mužstvo Slovava v Trnave je tá najlepšia cesta pre trnavský hokej.Trenér dorastu pri presúvaní na striedačku pred zápasom play off so Slovanom dostal výpoved ,ktorá mu bola prezidentom klubu odovzdaná písomne osobne.Taký pokus tu už raz bol, neúspešný.

     • 7.2.4.1.5
      RYKY says:

      Tak že aj tebe, tá istá otázka,den, čas, svedkovia incidentu, ktorý popisuješ Jan.Alebo aj ty si súčasťou premyslenej policajnej a poslaneckej hry?Tak do toho.

   • 7.2.5
    RYKY says:

    Takže,pán Fuzák ,ked že ste toho boli svedkom deň a hodina tých skutkov čo popisujete a svedkov.

    • 7.2.5.1
     Juraj Fuzák says:

     Zrovna tebe a tu budem nieco viac vysvetlovat. Ked sa tu ta kreatura nasla v tom co som napisal moze na mna kludne podat trestne za ohovaranie. Ja som tu nikoho nemenoval, takisto som to neurobil ani na mestskej rade ani na zastupitelstve. Pokial by vsak tento primitiv rad vyliezol na svetlo sveta, budem mu v tom drzat palce. Stava sa to tam pravidelne, a aj na to co som pocul v ten moment ja mam svedkov, ver mi. Takze pokial ho poznas tak ho pozdravuj.

     • 7.2.5.1.1
      RYKY says:

      Myslím, že další komentár to nepotrebuje.Mali by prijať osobitný kodex správania poslanca pre teba komisár Fuzák.

     • 7.2.5.1.2
      Tomas says:

      To je ten Tvoj socialistický systém. Tí, za proti názor robili čistsky a vyhadzov. A ty dnes za iný názor, ako máš ty osočuješ špiníš a udávaš. Ani si ešte neni pri moci a už robíš personálne zmeny a čistky. Rrohoduješ kto bude a nebude na zimáku a nezaujmá ťa odbornosť ale stranicky názor. A ešte jedná poznánka. Tu ti vadia všetci čo majú iný názor a biješ hlava nehlava. Ale čo ti vadí na MZ na mikrofóne, keď ho stále biješ a stáke skrábeš rečnícky pult? Sústreď sa na to ,aby si plynule rozprával, aby si sa nezasekával, aby ti všetci porozumeli ako ich ohováraš a urážaš. Toto je ten socialistický systém, ktorý si ty nezažil , ale ho naplno predvádzaš.

      • 7.2.5.1.2.1
       Pat says:

       Tomas to nie je o systéme to je vždy o ľudoch a ich charakteroch.PB otec sa málo ľudí nasekýroval, ako člen vyboru ľudovej kontroly.Mladý kráča v jeho šlapajách.Vrana k vrane sadá rovný k rovnému si sadá.

      • 7.2.5.1.2.2
       Opps says:

       Naj je ked ides sudit niekoho prejav a nevies napisat par viet spravne bez chyb.

   • 7.2.6
    PUK says:

    Fuzák už prezradíš meno toho rolbistu čo nadával deťom.Tu bolo na ZŠ konštatované že to bola provokácia Viskupiča a teba.Idete už na úroveň Čukotky.

 8. 8
  ROLBAR says:

  Ja sa len teším, že keď bude zimák spravovať mesto, tí istí rolbári už nebudú nadávať deťom.

 9. 9
  tt says:

  Je potrebnee sa hadat medzi sebu?

 10. 10
  juraj says:

  PB, ten Fuzák Ti to vôbec neuľahčuje…
  Pomôžem si takto :
  “Prokážeme-li někomu medvědí službu, znamená to, že jsme v dobrém úmyslu napáchali víc škody než užitku. Naše dobře míněná snaha dotyčnému nepomohla, ale naopak mu uškodila.”

  • 10.1
   RYKY says:

   Juraj,PB a Fuzák veľmi úzko spolupracujú,ked to dopadne dobre je to zásluha PB,ked zle je pripravený nastúpiť Fuzák.Pripadne niekto další, posledne šialený Madar.Tá spolupráca je potom koordinovaná nesúca znaky Š T B v novej modernej podobe, transparentnosti a nezávislosti

   • 10.1.1
    Juraj Fuzák says:

    kto je sialeny Madar?

    • 10.1.1.1
     RYKY says:

     Kedy sa stala udalosť ktorú popisuješ v predchádzajúcich príspevkoch.Den,čas ,svedkovia.

     • 10.1.1.1.1
      Juraj Fuzák says:

      Myslis ze sa nieco zmenilo aby som ti na to odpovedal inak naposledy? Ty si mi ale neodpovedal kto je to sialeny Madar

      • 10.1.1.1.1.1
       Pat says:

       Ked sledujem tvorbu tej vety,tuším to pasuje aj na teba.

      • 10.1.1.1.1.2
       RYKY says:

       Tvoje nehorázne klamstvo na oboch posledných MZ okradlo hokejistov a občanov mesta o rekonštrukciu MZŠ a KKM, kde bolo preukázateľným spôsobom vykázaná úspora 3,7mil €. Hokejisti prichádzajú ročne o 202 tis € len preto že počúvajú demagógiu vedenia klubu a tvoj,ktorí to robia rok aj s cestu.Podľa zistení v Nitre platia za energie viac o 117 tis viac ako v Trnave z čoho chceš potom financovať tebou prezentovanú rekonštrukciu ako chceš vykázať úsporu?Tvoj popis prevádzkovania v Nitre je hrubé klamstvo,ako chceš porovnávať MZŠ v Trnave a v Nitre?.V Trnave je predsa v husto obývanom sídlisku a v Nitre v parku.A znovu den, čas, svetkov tebou popisovanej udalosti.Prečo nie je zverejnený materiál predložený na MR Z 21 februára 2017.

       • 10.1.1.1.1.2.1
        Budíček says:

        Už sa zobuď konečne Ty úspora! Hokejisti s rodičmi a spol.majú plné zuby tvojho prevádzkovateľa. Prd do vetra a už konečne choď podať trestné oznámenie za klamstvá na Fuzaka alebo Brocku.Bez toho si taraj a klamár Ty.To platí inak pre všetkých! !!!Stačí sa pozrieť na štadión v Nitre a porovnať to s Trnavou.O hokeji ani nehovorím.

        • 10.1.1.1.1.2.1.1
         Fanúšik says:

         Načo podávať trestné oznámenie. Ľudia im to spočítajú v nasledujúcich voľbách. A čo má spoločné s hokejom správca? Čo správca vedie tento klub? Pozri si výsledky a tabuľku. To hovorí za všetko, aký amatéri to vedú

        • 10.1.1.1.1.2.1.2
         RYKY says:

         Mesto Trnava nevzniklo v decembri 2014.Sú pripravené plány presklenie tribúny medzi plochami, náter konštrukcií, izolácia strechy tréningovej haly, automatizácia strojovne,rekonštrukcia výmeničky s napojením odpadového tepla na centrálne rozvody, to stále hovoríme len o plánoch.Kamenáč za malé peniaze prerobiť na spôsob plážového kúpaliska Ostrava -Poruba s recilkuláciou vody. To som si všetko nezapamätal čo sa to v novinách a mestkej televizii spomínalo.

         • 10.1.1.1.1.2.1.2.1
          Zima says:

          Preco sa to doteraz nespravilo?

         • 10.1.1.1.1.2.1.2.2
          Juraj Fuzák says:

          Nic z toho sa v ziadnej televizii ani v novinach nespominalo, mozno tebe to spominal niekto kto tu roky chodi po uliciach s “nejakymi planmi”. Pokial mas pocit ze teraz uz sa na zimaku alebo v kamenaci nic nemoze robit tak sa vrat prosim do reality.

          • 10.1.1.1.1.2.1.2.2.1
           Zima says:

           Tiez sa mi nezda zeby sa som niekde pocul o tychto planoch ci uz v tv alebo v novinach, Podla mojho nazoru bolo dost casu tam nieco spravit lebo to vyzera hrozne preto ani na zimak ani do kamenaca nechodim, snad sa to trochu zmeni

          • 10.1.1.1.1.2.1.2.2.2
           hokejista says:

           Rodičia malých detí už hovoria ako ich výbor podviedol,oni to majú zaplatiť a vy si napchať vačky.A Laco je odborník na chladenie. Ked mesto zaplatí 131 € za hodinu ľadu ako v L. Mikuláši a hokejistom dá 200 tis na činnost tak zimák bude pozlátený.

        • 10.1.1.1.1.2.1.3
         budíček. budíček! says:

         a ktorý rodičia? tý čo im bolo slúbené že nebudú platiť odielové príspevky? ktoré mimochodom platia dalej a zvýšené a čudujú sa prečo, lebo im bolo prezentované že za lad musí klub platiť a zrazu sa ukázalo že za hodinu ladu hokejisti platia 1ečko a všetky šatne majú vo výpožičke za 0? Nitru si dal teda!!!!!! ale fajn ked chceš Nitru tak ti niečo poviem v Nitre mesto posledných 5rokov investovalo 1,5mil do obnovy zimného štadiona. kolko investovalo v TT? ked si taký múdry vieš aký je rozdieľ medzi udržbou a obnovou? a kto má tieto činnosti vykonávať?

         • 10.1.1.1.1.2.1.3.1
          Zima says:

          Ked dobre citam tak ho mal v sprave 23 rokov takze tych 20 rokov kolko dalo mesto ked problem je teraz? Mne sa zda hala uz pekne dlho v zlom stave ci tam bolo minule vedenie alebo terajsie. Ale teraz aspon prisla zmena a bude sa dotoho dufam investovat aj do kupaliska.

          • 10.1.1.1.1.2.1.3.1.1
           Terasky says:

           Nechodíš tam a vieš ako je to tam zlé.Teraz tam zvolajte MR nech vidia poslanci ako to Hlinka s Viskupičom dovolili celé obdivované zariadenie zdevastovať. Minulý rok obdivovalo zimák pol Slovenska a celá LT s MR a zrazu čo sa stalo Jurkovi ,Peťkovi že sú taký namrzený .

          • 10.1.1.1.1.2.1.3.1.2
           Zima says:

           Musim tam teraz chodit aby som vedel ze uz roky je to v biednom stave? A poznam ludi co tam vodia svoje deti na hokej napr. Do kamenaca som chodil ked som bol chlapec a to su tiez roky a nic sa tam nezmenilo a teraz tam nechodim este nieco ?

        • 10.1.1.1.1.2.1.4
         RYKY says:

         Treba pozrieť archív určite sa to nájde,ked našli rekonštrukciu z roku 2002.Primátor Bošnák chcel do KKM investovať 40 mil sk hrubý pýtal 80-150 mil sk.tie štúdie videl aj Bročka.Tak že počúvat a šúchat nohami.

       • 10.1.1.1.1.2.2
        Zima says:

        MZŠ mal niekto rekonstruovat?

   • 10.1.2
    Labakan says:

    RYKY,RYKY ani nevieš kolko máš pravdy.Ešte štastie že už je rok 2018 čoho všetkého sú schopný novodobý inkvizítory.KARMA dobehne všetkých rozsievačov zloby a nenávisti.

 11. 11
  Trnava says:

  Normalne neverim ze takato jesitnost a neznasanlivoast je medzi trnavakma ,kurwaaa kazdy sa pozna z kazdym a idete tu hrat jemne melodie ,bud to robte poriadne co sa neda povedat ze sa to robilo doteraz to je jedno aky sport ,alebo to prenechajte novym vetrom a ludom ,kotry to chcu robit pre radost a prospech Trnavy -kralovskeho mesta ,ale nikdy nerobte” hrube ciary “ako v Blave !!!

 12. 12
  hokejista says:

  Hrubá čiara bola nakreslená transparentným spôsobom 10.4. 2017 po prijatí ponuky od JL Areny, toto bolo oznámené kolegovi o12hod 19 min.

 13. 13
  Sám Hawkens says:

  Milí diskutujúci, náš najväčší diskutér sa nám odmlčal. Zrejme len dočasne.
  Nastupuje čas meditovať…
  Pokoj zbraní.
  Takže dajte nejaké koledy…

  • 13.1
   Koleda says:

   Koledy sa budú koledovať na vrchole Agátka.

   • 13.1.1
    Dôchodci says:

    Na Agátku by mohli spraviť aj lanovku. Pre dôchodcov.

    • 13.1.1.1
     Lanovka says:

     S tou lanovkou to by teda bolo …
     Hneď by nás v iných mestách začali brať vážne.

     • 13.1.1.1.1
      hokejista says:

      Zase sa opičíte po Nitre.V Čechách invalidným dôchodcom na požiadanie poskytnú intímnu spoločníčku.Tu chcete postaviť lanovku.Zima a Fuzák po preštudovaní zmluvy o zimáku,zodpovednosť za to ako vyzerá je na meste TRNAVA,ktoré má riešiť všetky investície tak ako aj v Nitre,opravy nad 5000 € zabezpečuje mesto Túto maličkosť si ale na MZ takticky zamlčal.Takže pekné vianoce s alkoholom opatrne, aby ste vydržali čo najdlkšie pri zmysloch.

      • 13.1.1.1.1.1
       Zima says:

       To viem ale ked dobre pocitam 23 rokov to mal spravca a z toho 3 roky nove vedenie takze keby sa tych 20 rokov investovalo postupne tak teraz by sme sa asi nemuseli bavit otom ze je v zlom stave. Nemam pravdu? Nove vedenie nie je spokojne so spravcom tak pocitam ze nechce ani investovat kym tam je tak som to ja pochopil a chce investovat pod svojou spravou.

      • 13.1.1.1.1.2
       Juraj Fuzák says:

       Nie nezamlcal, povedal som ze dva krat do roka sa do posledneho srobika vyfakturuju opravy a udrzba. Nahodou to kazdy rok vyjde zrovna tolko kolko malo ist do rezervneho fondu, ktory je 0 slovom nula eur. Takze na alkohol si davaj pozor ty, neprepal to moc a uzi sviatky. Serus.

       • 13.1.1.1.1.2.1
        Mat says:

        Fuzák,ty máš s tou zmluvou o prenajme MZŚ a KKM určite vytapetovaný byt.Bud nevieš čítať alebo je tam iný problém.Ja som tú zmluvu čítal,čo si trepal na mestkom zastupitelstve je škandál.Mal by si vrátiť všetky odmeny za prácu poslanca,alebo ty si vypýtaj školné.Máš ešte jednu možnosť skús si tie šrobiky cez nos alebo uši dostať dáko do hlavy možno ti to pomôže.A ešte raz ty odborník na všeto, aký šport si robil?Vačkový gulečník nepočítaj.

      • 13.1.1.1.1.3
       Lanovka says:

       Keď by sa to teda robilo, tak tá lanovka by sa mohla potiahnuť cez cestu až do Všiváku.

 14. 14
  brano says:

  p.Fúzak a vy si viete predstaviť stav zariadení keby aspoň peniaze z rezervného fondu nešli do opráv ako by to vyzeralo? poviem Vámm ako Vaša oprava lavičiek v promenáde 2017 doska 2x8cm prišrobovaná samerzkami!!!!! jak pracné , hlavne že toho bol plný FB akú službu ste spravli , ale tým ste sa už nepochválili že po týždni od Vašej akcie, to zamestnanci SKAŠz museli opravovať a vymieňať, hlavne že máte fotky a samozrejme to nerobili mimo pracovného času…..

  • 14.1
   hm says:

   Branko nešír tu klamstvá,sám som išiel cez promenádu,keď pracovníci z mesta opravovali lavičky,ale také ktoré zničili vandali!!!Sám som sa ich pýtal!

   • 14.1.1
    hm says:

    Ešte jednu vec,prestaňte robiť intrigy na zimnom štadióne.Veľa ľudí má Vás plné zuby.Minimálne 20 rokov ste sa priživovali a poslúchali jedného pána v TRnave,ktorý tu vládol!Už stačilo!!!A hlavne sa tu nehrajte na spasiteľov zimného štadióna!Krásne Vianoce!

   • 14.1.2
    brano says:

    ano vandali ich zničili, páni v rámci promo akcie ich opravili ( mimochod čo chválim) s použitím niečoho čo bolo k mání , len aby bola vykázaná činnosť opäť ich vandali zničili a museli nastúpiť zamestnanci mesta a opraviť ich tak ako sa to má robiť s použitím materiálu na to vhodného.
    chcem povedať že keď niečo robím tak poriadne alebo to nechám tak a presne tak to vyzerá v TT, robí sa len tak aby to pekne vyzeralo !!!!!

  • 14.2
   Timur says:

   Trojmesačná snaha aktivistov malých hokejistov vyšla navnivoč.20 000 eur na predlženie sezony sa nenašla ale okradnúť mesto o DPH v výške 200 000 eur na podporu nášhej lobisticko inkvizítorskej akcie tak to nie je problém.

   • 14.2.1
    Juraj Fuzák says:

    pane boze, zas ta rozpravka s DPH 😂😂🙈

    • 14.2.1.1
     Timur says:

     Problém je že to nie je rozprávka ale realita, vaša manipulácia s verejnými financiami je katastrofa a manipulácia s verejnou mienkou jediná vec ktorú zvládate.Na pripomenutie pozri si svoje vystúpenie na poslednom MZ 12.12.2017 a to môžeš smelo nazvať rozprávkou.A to je tých 200 000 eur,ked hovoríš o investíciách.

     • 14.2.1.1.1
      Juraj Fuzák says:

      Ano mas pravdu, lebo sucasny spravca (na zivnost) je jedina entita v tejto republike co si moze uplatnovat odpocty DPH. Napriklad mestska s.r.o uz nemoze ze? Preber sa prosim ta do reality a prestan tu verklikovat rozpravku od DPH ako strasnej uspore o ktoru mesto pride.

      • 14.2.1.1.1.1
       Timur says:

       Ty chlape ty na to pomaly prídeš aký si trpák.Podstata je tá aby si to mohlo uplatniť aj mesto a to už je problém, iba v tom prípade je to lacnejšie o 20%.Mositelia svetla .Pekarčík má udajne skúsenosti s nadmerným odpočtom DPH.Zverejnil to jeden jeho obdivovateľ na tomto zábavno vzdelávacom portáli.Podakujte Novotnému za možnosť samoštúdia a celoživotného vzdelávania.

       • 14.2.1.1.1.1.1
        Trnava says:

        Mestske firmy si ho mozu tiez uplatnit tak ocom tu stale tocis?

       • 14.2.1.1.1.1.2
        Juraj Fuzák says:

        Aha, takze ked si to ulatni 100%-na mestska spolocnost uz to neplati? Prosim ta spamataj sa…

        • 14.2.1.1.1.1.2.1
         Bimbo says:

         Fuzák ty sa nevyjadruj k ničomu,ty nerozumieš ani šušňom z nosa. Kto pripravoval ten podvod na decembrové zastupiteľstvo? Chválite sa ako podporujete šport v meste a za príspevok na podporu spravíte zodpovedného správcu. Ved keby platili športovci čo len ako na verejnom korčuľovaní tak zimák je ziskový. To vás trápi, komu ste ho sľúbili?

    • 14.2.1.2
     Bezdomovec says:

     Energetický audit strana 56 ,tabuľka 64 – ročná úspora. DPH dostaneš za klamstvá na MZ k náhrade za úmyselné klamanie a zavádzanie. Ročne iba z tohto dôvodu okrádate športy na MZŠ o 104 042 €. Farizej !!!

     • 14.2.1.2.1
      doktor says:

      Zavri si uz hubu ty tupec.

      • 14.2.1.2.1.1
       Bezdomovec says:

       Tuším som trafil klinec po hlave, riadne. Trénuj plazenie po kanáloch v rámci predvolebnej kampane. A čoho si doktor, ten čo bol náhodou vo Veľkej Mači. Neokrádajte malé deti a netvárte sa ako veľmi podporujete šport. Bronco by dostalo koľko by chcelo. Pri tom plazení po kanáloch môžete vyčistiť kanály na Družbe, nech tu po vás nezostane len smrad.

      • 14.2.1.2.1.2
       DPH says:

       Doktor nenadáva, lebo Novotný to zruší. Už zrušil hodnotenie, takže ideme bez klasifikácie, ale bez nadávania. Vybavte peniaze na mzdy pracovníkov, tý za vašu šikovnosť nemôžu, aj karpadský gánius môže chytiť absťák pri stopnutí financií. To potom budú iné točky.

       • 14.2.1.2.1.2.1
        jojo says:

        A ty čo sem pletieš novotneho? Co ma on spolocneho s touto strankou?? Ty si konšpirator jak ten fico…

        • 14.2.1.2.1.2.1.1
         Bezdomovec says:

         Novotný je mediálny guru, ťahajúci za nitky. Zisti stav a potom splietaj piate cez deviate.

         • 14.2.1.2.1.2.1.1.1
          doktor says:

          Ty sa venuj radsej kablikom lebo aj to stoji za prd.

          • 14.2.1.2.1.2.1.1.1.1
           Bezdomovec says:

           Čo ma ty stále posúvaš k Novotnému, aj kábliky má na starosti cez Simens mediálny guru. Keďže v súčastnosti sa nedarí vytvárať priaznivý mediálny obraz vedenia mesta, stiahnuté boli palce, aj hore aj dole. Keď bude priaznivý mediálny obraz, budú aj palce.

          • 14.2.1.2.1.2.1.1.1.2
           doktor says:

           Mozes aj spavat kvoli tym palcom?

          • 14.2.1.2.1.2.1.1.1.3
           Bezdomovec says:

           Odpoviem zajtra ráno,dohodnuté?

          • 14.2.1.2.1.2.1.1.1.4
           Bezdomovec says:

           Môžem ti zodpovedne povedať že som nespal celú noc, čo som rozmýšľal prečo to ten Novotný takto znehodnotil. Už nie je z toho žiadna zábava .Pokiaľ si myslí že takto pomôže svojim kamarátom v snahe ovládnuť po žumpe aj mesto, sme v strehu, budeme brániť výdobytky novembra.

 15. 15
  brano says:

  ešte som zabudol z čoho sa vytvára rezervný fond?

  • 15.1
   RYKY says:

   10% tržieb je určených na údržbu, opravy, revízie . Príklad tržby 610 tis € na opravy je určené 61 tis.€. V skutočnosti je na údržbu vynaložených o 15-20tis.€ viac, len sa to nikde nevykazuje ,zbytočná práca a nič to neovplyvňuje.Financie pochádzajú z miezd ked sú kumulované funkcie a mnohé zabezpečuje vedúci a jeho švagor.Šetrenie 200tis€ na energiách, mzdách,službách znižujú tržby avšak aj prostriedky na opravy.Aké jednoduché.Popravčia čata LT okamžite vykonajte popravu nech sa nepríde na dalšie veci a potom už budete za úplných…..! Vami spravované veci verejné je brilantná ukážka ľudskej hlúposti ,Fuzák na hrad.

   • 15.1.1
    Onddrej says:

    Niekto tusim prisiel o pekny kseftik ked tu tak strasne places.

    • 15.1.1.1
     Terasky says:

     Tuším to bolo minulí rok ked dal výpoved náš vedúci.Nebola prijatá,chceli na neho našiť škody ,ktoré by spôsobil výpovedou.Takže pomaly s tým pekným kšeftíkom.V roku 2002 MS 18 ročných MZS ako zo škatulky.Po MS výpožička šatní štandartná v rámci nakladania s mestkým majetkom.Čo si hokejisti zničili nech si dajú do poriadku.Tréningová plocha bez opláštenia holuby volne lietajú.Tréner zoberie deti a dá sa vyfotiť pri holubacích výkaloch,inak celá plocha čistá,navyše tie deti tam vôbec nemali čo robiť,nemali plochu objednanú, už sa len čakalo na vhodné počasie.Plocha sa mala dať dole a začať chladiť treningovú plochu.Divadelné predstavenie,za ktoré by sa nehanbil ani GEBLS ríšsky minister propagandy.A vôbec celá sezona čudná,niekto úmyselne zapcháva neustále WC, odpady v sprchách,ked nám to vedúci zakázal odstraňovať,nech si to odstaňujú hokejisti,veľký problém,ale prestalo to.

     • 15.1.1.1.1
      Labakan says:

      Bročka v rámci prezentácie všetkých názorových prúdov v meste dal priestor aj tomuto názorovému prúdu.Pozabudol alebo na dejepise nedával pozor,že to je na hranici zákona to jeho nezaujíma.

     • 15.1.1.1.2
      Juraj Fuzák says:

      Keby chcel niekto ako hovoris “nasivat skody” tak by neprijal vypoved? Slovami legendy: “pockat, to mi nevychadza”

      • 15.1.1.1.2.1
       hokejista says:

       Tá výpoved bola stiahnutá a Hrubý netrval na výpovedi,keby bol trval tá zodpovednosť by bola na ňom, nestál o tú zodpovednosť.Ty zatiaľ môžeš porozprávať ako ste v režime najväčšieho utajenia distribuovali výpoved na MZ 12:12:2017,že ani samotný predkladateľ o nej nevedel.Budko ho vykúpal v jeho a tvojich klamstvách ako batoľa v 25m bazéne.

       • 15.1.1.1.2.1.1
        Juraj Fuzák says:

        Ty si dobry rezim utajenia. O tom materiale som hovoril na zastupitelstve v Novembri, zucastnil som sa na mestskej rade a material bol poslancom poslany mailom ako doplnok v piatok pred zastupitelstvom. Tieto “pravdy” uz niesu ani len vtipne…

       • 15.1.1.1.2.1.2
        J.K. says:

        Butko sa môže akurát kúpať u Pora v bazéne alebo sedieť doživotne vo VIPke na Spartaku za svoje dobročinné aktivity v prospech oligarcha.

        • 15.1.1.1.2.1.2.1
         Terasky says:

         Prihorieva zomkli sa politruci.Vaša pracovná metoda je lož lenže s tu už si nevystačíte.Čo bolo bolo terasky som major.

         • 15.1.1.1.2.1.2.1.1
          Juraj Fuzák says:

          Pise sa to Terazky a nie Terasky, terasky su male terasy ked uz chces byt nasilu vtipny. A ked uz nemam co povedat tak poviem ze aj tak vsetci len klamu? 😂 nenechaj sa vysmiat. Prijemne sviatky prajem.

          • 15.1.1.1.2.1.2.1.1.1
           Terasky says:

           Na Topkách Miky Černák praje príjemné sviatky že aj ty.Čo už si šéf tej vašej organizovanej skupiny?

   • 15.1.2
    Labakan says:

    Fuzák do polepšovne.Jano Laco odborník na prevádzku zimných štadionov.Keby začal račej poriadne chytať.

 16. 16
  Terasky says:

  Už jednoduchšia zmluva nemôže byť, aká je na zimák.Teraz tomu začali hovoriť HODNOTA ZA PENIAZE,ale ona bezmála takto funguje 20 rokov.Takže treba mať trpezlivosť lež to prejde do povedomia aj Trnavským ekonomickým guru.Všetkých predstava je dám 1€ a chcem 5€ .Mimochodom osobám oprávneným je účtovníctvo zimáku možné skontrolovať.To však je robota Fuzák zhrabne svoj žold a trepe nezmysli.Hodnota zimáku je cca 9 mil.€ pritom do opráv by malo ísť 3-4 % z hodnoty stavby čiže 270-360 tis € ročne,to sú potom tie chýbajúce peniaza na opravy.Podobné zúčtovanie bolo aj kosenie aj to už je fuč .Pekarčík je výnimočný človek treba si ho obchádzať a poprieť mu veľa zdravia a hodne tvorivých úspechov.

 17. 17
  Taklbery says:

  Pekne vam to…. , toto nie je nic ine len bitka o lova…, smutne je ze na to doplacaju deti a rodicia, cudujete sa ze vo vedeny sport. Klubov su len lumpy, jasne ze su ked je zakon o fin sportu nastaveny tak ako je-len fanatik a mozno matka tereza da peniaze zo svojho a ak sa to nezmeni tak tam bude vzdy len chamrad ktora da korunu a 20 chce spet ideal zobrat skor ako dat…. A tie vase nezmysli pan F – je na to liek vola sa to valium treba uzit vo velkom mnozstve vy ste okolo sportu ani netukli nechapem ako moze niekto tak nefundovany rozhodovat o fungovani sportovisk… A co sa tyka kricania na deti ze su na lade pocas rolby myslim ze nemalo sa nikomu nadavat mal dotycnemu jednu strelit ak to nevie otec dotycneho-detom sa odmala vtlka do hlavy ze na lad sa ide az ked rolba prec a dvere zavrete a ked to somarik nevie pochopit zaX rokov co tam chodi tak moze byt rad ze to dopadlo len krikom, nam to stacilo povedat raz a nedovolily sme si to ani v seniorskom veku a nedovolia si to ani stary chlapy co chodia po veceroch hrat, peja si nezastavam ale treba na kazdeho 1meter a nastavit si zrkadlo pani vo vedeni mesta lebo mam pocit ze vsetky vase uspory a rozumy stoja za h… O a2Xviac penez ako je real cena.pekne sviatky vela zdravia vsetkym

 18. 18
  Gregor says:

  Tu je vidno, ako LTT pracuje s pravdou. Pekne selektívne a zverejnit len tolko, kolko sa im hodí. Ze Fuzák? Banda jedna.

 19. 19
  Ľudská závisť says:

  p. Fusak, prestaňte už závidieť všetkým podnikateľom, lebo nás Trnavcanov to iba stojí veľa peňazí. Kosenie vo vlastnej réžii -50.000€ ročne, vianočné trhy -500.000€, zimák bude minimálne – 100.000€ ročne. Riešte hlavné problémy mesta a to hlavne dopravu. Tie poobedne zápchy sú stále väčšie a väčšie!!! Pekné sviatky

  • 19.1
   Labakan says:

   Vraví sa že, ked je niečo dobré, tak ľudia závidia tomu kto to spravuje.Tak sa len potvrdzuje stará pravda. Kosenie je drahšie o 70% vianočné trhy náklad 500 000 € zimák bude drahší o 300 000€,to sú reálne počty.Tie poobedné zápchy budú dlho, lebo Viskupič už dávno vie, že sľúbiť nie je dať.

   • 19.1.1
    J.K. says:

    Daj sem presné výpočty, kde si došiel na to,že kosenie je o 70 drahšie a to isté platí aj o trhoch či zimaku.Vlastne mesto bude mať staré rozpadnute stánky, starú výzdobu lebo pár mozeckov nemôže pochopiť, že treba mať aj niečo nové a pekné. Terasky Ty budeš iná kapacita,ale dobre.Nerobiť ulicu len preto,že sú tam staré domy je totálna blbost.Hviezdoslavovu urobilo bývalé vedenie a tiež sú tam staré domy a teraz keď ich začnú opravovať, tak sa budeme akože báť? ?Vlastne nikdy by sme neopravili žiadnu ulicu,lebo na každej nájdeme staré domy…Keď máš pocit,že je niečo pokazene, tak to daj na odkaz pre starostu. Pritom ta dlažba na prechode je dávno v reklamácii. A Ty nemôžeš zakázať nakladaným autám prísť na ulicu, keď tam bude niekto opravovať dom.Takže pokračujte vo svojich nepodlozenych kopunkovych zvastov.

    • 19.1.1.1
     Terazky says:

     Stavajú nové domy.Pri povoľovaní stavby určiť spôsob manipulácie s materiálom,npr. železné platne na ktorých stoja autá,menšie autá na dovoz materilu, menšie domiešavače,tých spôsobov ako ochrániť cestu je viac.Nerozumiem prečo sa odvolávaš na predošlé zastuppitelstvo,to akože chceš navodiť myšlienku že pracovali lepšie? J.K. ty si niekto z vedenia mesta .z investičného,alebo platený prispievateľ P.B.?

    • 19.1.1.2
     P.K. says:

     Načo máte to MZ ked Pekarčík sľuboval stratu max 50 000€ s dodatkom však ma poznáte.Tak už ťa poznáme.Strata 400 000 €

 20. 20
  Terazky says:

  Halenárska sa vám rozpadá konšelé.Pred novostavbou vedľa domu s popisným číslom 19 narušená dlažba,pri odbočovaní z Halenárskej k obchodnému domu popukané dlažobné kocky označujúce prechod pre chodcov. To len letmí pohľad z auta počas šoférovania.Aj napriek upozorneniam že opravu Halenárskej plánovať až po dokončení stavieb ,alebo obmedziť tonáž aut.

 21. 21
  Labakan says:

  Posledné zvonenie .Vytvoriť tým pracovníkov na pomoc drogovo závislých z nasledovných odborníkov, lekár, soc. pracovník, psychiater,právnik.Doporučenie MUDr Okruhlicu.Podľa zákona aj malé množstvo drog držaných pre vlastnú konzumáciu je trestný čin.

 22. 22
  JUDr says:

  Máme svojho právnika.

 23. 23
  ladar says:

  Ked príde k zmene vedenia na ZŠ dúfam , že aj nám doprajú oddych , ako na plavárni a hale.Ked sú sviatky tak aj nám nech doprajú oddychu .Aj všetci ľadári sú ľudia

 24. 24
  Labakan says:

  Bročka ako aktivista napádal výhody poslancov na plavárni a na zmák chodí korčulovať zadarmo aj so svojimi priatelom.10.5.2015 Všetky poslanecké ” výhody” boli zrušené už počas januára.Oznamuje v odkaze pre starostu!!!!!

 25. 25
  ladar says:

  Tak to chodí vodu káže ,vino pije.

 26. 26
  Pat says:

  Ćože sa vám na tom nepáči,ked´je to pravda?Kult osobnosti bol už zrušený.

 27. 27
  ladar says:

  Prosím overiť na odkaze pre starostu z 10.5.2015 a potom dávať palce dolu. Bročku videlo na zimáku 3.1 2018 – 250 ľudí sa korčulovať.

  • 27.1
   Sur says:

   Wau tak to je iny skandal

  • 27.2
   Juraj Fuzák says:

   hajzel jeden, co si to dovoluje! 🙈🙈

   • 27.2.1
    Pat says:

    Zaplacit a može jak druhý.Jak hlásal ked sa líškal ovečkám a voličom.Á jeto.Bumbrlíček.

   • 27.2.2
    ladar says:

    Fuzák konečne môžem raz s tebou suhlasiť!!!!!

    • 27.2.2.1
     Juraj Fuzák says:

     To asi tazko so mmou suhlasis, kedze ja som to sem napisal ironicky, pokial veris tomu ze sa tam Brocka korculoval zadarmo tak ti gratulujem 😂😂

     • 27.2.2.1.1
      Pat says:

      Z tej vety nie je zjavné že to je myslené ironicky,ja som veril že je to myslené ta aká je skutočnosť.Potom mi ani negratuluj ,ked si tak popletený že nevieš čo píšeš.

      • 27.2.2.1.1.1
       Juraj Fuzák says:

       Mozno to neni zjavne tebe, ale ty si uveril aj tej prvotnej “horucej novinke” takze pohoda.

       • 27.2.2.1.1.1.1
        DPH says:

        Pozdrav z Nitri pre troch kráľov.Finančný rozdiel za mesiac november2017 za el.energiu 8581,13 €.bude dodané aj dalšie,len postupne aby to strávilo MZ.Predsa sú tam aj statočný bojovníci proti korupci a netransparentnosti.Nevie sa odhadnúť čo by to urobilo s ich zdravotným stavom.Kto ich bude mať na svedomí.

        • 27.2.2.1.1.1.1.1
         Timur says:

         V prospech Trnavy? Až áno, to už by aj hráči mohli dostať aspom cestovné.

        • 27.2.2.1.1.1.1.2
         DPH says:

         Ročne rozdiel na energiách v prospech Trnavy 83043,23 eur oproti Nitre.Máme na Slovensku blízko Trnavy ešte jednu Nitru?

         • 27.2.2.1.1.1.1.2.1
          hokejista says:

          V sezóne 2018/19 nové vedenie MZŠ zabezpečilo oproti predchádzajúcemu prevádzkovateľovi nárast o 95571 eur. A to si novou technológiou sľuboval zníženie o 50%. Takže čaká sa na novú technológiu a bude to 400 tis. eur., pri súčastných 306 tis. eur.

          • 27.2.2.1.1.1.1.2.1.1
           trnava says:

           Podľa tej správy nemali zamestnanci ani riadne zmluvy, fakt klobúk dole pre bývalého správcu. Výborne šetrenie na platoch ľudí a to som myslel ze chladenie vodou bola jediná perlička.

          • 27.2.2.1.1.1.1.2.1.2
           sprava says:

           Ja som počul, že zmluvy nemali v poriadku novoprijatí zamestnanci MZŠ, ktorých prijímala SKaŠZ. A ty prosím ťa už nemysli, lebo náhodou vymyslíš perpetuum mobile a celý svet bude mať problém. Všetky Einsteinove teórie bude treba prepracovať a to si predstav koľko učebníc fyziky sa bude musieť opravovať. Takže zostaňme len pri tých 650 tisíc eur, čo ste prešustrovali, za to mohla byť tá super rekonštrukcia strojovne.

        • 27.2.2.1.1.1.1.3
         DPH says:

         Od 1.10.2004 SKaŠZ uplatňovala spolu s nájomcom DPH, keďže obaja boli platcami DPH až do 30.6.2018, Vtedy ten ekonomický profit skončil.Za uvedené obdobie sa ušetrilo 940 392 eur. čo za 13 rokov predstavuje priemerný profit iba na jednom športovom zariadení mesta cca 72 337 eur. Ďaleko jednoduchšie je vybrať bubáčiky od občanov navýšením dane o 500%, to je pripočítaný aj poplatok za separovanie odpadu. Vďaka Majovi ktorí od začiatku poukazoval na výber dane DPH na 70 %. V roku 2019 sa na DPH vybralo 6,664 miliardy eur. Zlepšenie výberu len o 10% predstavuje 952 milióna eur. 152 miliónov môžu použiť pre krajiny z ktorých sa do Európy tlačia migranti na budovanie infraštruktúry. Dúfam že dokopú aj prídavky na deti aby 800 miliónov eur boli zmysluplne využitých. Keď sa prestane kradnúť a byť dôsledný ešte je rezerva 1,9 miliardy a to bude aj pre budovanie dialnic. Už záverom by som poprosil aby LT sa vyzbierala na zanedbateľnú sumu 200 000 eur a vrátila ho do rozpočtu mesta. Že pán predseda športovej komisie.

     • 27.2.2.1.2
      DPH says:

      Fuzák teba pozdravuje Nitra.Pekarčík ekonomika nepustí, to máš pravdu, tá ťa dobehne.

      • 27.2.2.1.2.1
       Juraj Fuzák says:

       teba pozdravuje Chcholoušek 😳

       • 27.2.2.1.2.1.1
        bezdomovec says:

        Čo už si začal aj koktať.Chlape drž sa si ešte mladý.Až si myslel Chocholúška vždy si sa chválil že to je tvoj ošetrujúci lekár.Stále pripadáš taký popletený,už sa začni šetriť.Prestaň nadáveť primátorovi do hajzov,potom to evidentne nezvládaš a lomcuje to s tebou.Skús sa mu ospravedlniť uľaví sa ti.

 28. 28
  Jan says:

  To sa nemôže primátor korčuľovať? ?

 29. 29
  Pat says:

  Upresnenie,Bročka bol korčulovať na zimáku 3.1.2018 o 17 hod spolu s ním chalan a tri baby.Biletárka čo vrieska po ľudoch na kupku ho vítala ako víťaza bitky pri Waterlo, zavrtatá v jednom z jeho otvorov ľudského tela,že jej ani uši netrčali.Samozrejme že nemali lístok a využívali služby ,ktorých využívanie kritizoval u svojich predchodcov.To je ten rozdiel v správaní.To sme si želali ako čerešničku na torte.

  • 29.1
   Nemôžem to tu citat says:

   Brocka lístok kúpený mal, ale je zbytočné dokazovat to, lebo bločky za klzisko si nikto neodklada na pamiatku. Rovnako mozem napísať anonymne, že Pat vykradol banku na Hlavnej. Pán Pat, prečo sa znižujete na úroveň klamstva?

   • 29.1.1
    Pat says:

    Bol sa Bročka korčulovať ešte raz a už si lístok kúpil.Potom to pomohlo.On je typ človeka ktorého musíš vychovávať stále ,aby bolo jeho správanie v medziach dolnej hranice tolerantnosti.A už to teda nečítaj nech ti to prečíta mama.

    • 29.1.1.1
     J.K. says:

     Pat je nie len že primitív,ale aj klamár.Je len škoda,že tá pani biletárka čo vyberá lístky nevolala políciu,že neznámy muž sa dostal neoprávnene na klzisko….

 30. 30
  Jan says:

  Takže Pat ako vieš že Brocka nemal lístok? ?Toho pustila len tak,pani čo vyberá lístky? Alebo nám chceš povedať, že prešiel vstupom len tak??

  • 30.1
   DPH says:

   Bročka túto stránku sleduje a čerpá podnety pre svoju prácu neprácu.Mohol by sa vyjadriť ako to bolo.Ale ked je tam spomenutá biletárka čo vrieska po ľudoch na kúpalisku, tak je to tá čo kontroluje vstupenky pri vstupe.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.