reklama

V budúcom roku chce mesto zrekonštruovať chladiaci systém zimného štadióna za 1,6 milióna eur

Príspevková organizácia Správa majetku mesta Trnava vyhlásila verejné obstarávanie na modernizáciu a rekonštrukciu strojovne chladenia Mestského zimného štadióna v Trnave.

Predmetom zákazky je modernizácia a rekonštrukcia strojovne chladenia Mestského zimného štadióna v Trnave. Rekonštrukcia strojovne má zabezpečiť odstránenie núdzového stavu chladenia, znížiť množstvo chladiva v primárnom okruhu a možnosť chladiť každú plochu samostatne.

Chladiaci systém má po modernizácii pracovať v automatickom režime nevyžadujúcom stálu obsluhu. Pôvodné zariadenie bude demontované a ekologicky zlikvidované, potrubný rozvod chladenej nemrznúcej zmesi sa napojí v strojovni na existujúce potrubné rozvody k dvom ľadovým plochám.

Investičná akcia sa uskutoční na základe už vypracovanej projektovej dokumentácie.


Mestský zimný štadión

Okrem výraznej úspory nákladov na chladenie vďaka vyššej účinnosti a efektívnosti vynaloženej energie má modernizácia priniesť aj vyššiu bezpečnosť.

Predpokladaná hodnota zákazky je stanovená na základe vypracovanej projektovej dokumentácie v hodnote 1,6 milióna eur s DPH, konečnú cenu môžu znížiť predložené ponuky súťažiaciach dodávateľov vo verejnej súťaži.

Termín ukončenia prác je stanovený na koniec júla 2021. Správa majetku mesta Trnava v podmienkach verejného obstarávania uvádza, že za dielo zaplatí v piatich splátkach.

Prvú vo výške 320 000 eur s DPH po odovzdaní a prevzatí diela do štrnásť dní od doručenia faktúry, ďalšie štyri splátky vždy do 31. januára v rokoch 2022 až 2025.

Lehota na predkladanie ponúk záujemcov o účasť v tendri skončí 18. januára 2021.

Pri posudzovaní ponúk bude mať 80-percentnú váhu predložená cena a váhu 20% množstvo chladiva v chladiacom systéme.

Ulož ako PDF
Napísal 9. decembra 2020 8:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V budúcom roku chce mesto zrekonštruovať chladiaci systém zimného štadióna za 1,6 milióna eur”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.