reklama

Mesto predstavilo video Rok v Trnave

Mesto Trnava predstavu nové video Rok v Trnave, ktoré je slovenským unikátom. Trnava je totiž prvým mestom na Slovensku, ktoré má svoje krásy a celoročné dianie zachytené do podoby imidžových videí.

Z Jari, Leta, Jesene a Zimy v Trnave vznikol zostrih toho najlepšieho, čo mesto postupne prinášalo v štyroch sezónnych videách.

Je v ňom spracovaných viac ako 50 hodín materiálu nakrúteného počas uplynulých troch rokov.

“Veríme, že aj vo vás vyvolá pocit, že v Trnave sa žiť oplatí, a že vás už teraz navnadí na všetky skvelé veci, ktoré naše mesto v každom ročnom období ponúka,” pripomína trnavská samospráva.

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2018 22:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

pre “Mesto predstavilo video Rok v Trnave”

 1. 1
  ˇˇˇˇ says:

  Tu su snad pouzite vsetky klise co sa vyskytuju videach. Nieco vlastne by mohli aj natocit.

 2. 2
  Silwestern says:

  Mohli tam dať niečo aj zo Silvestra. Na námestí bolo naozaj veselo so skupinou Skapal pes.

 3. 3
  Parva Roma says:

  Patrí to ku komornejším trhom. Ešte že mesto neplatí prenájom verejného priestranstva za stánky, ktoré tam 2 týždne stoja.

Pre písanie komentárov musíte byť prihlásený Login

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.