reklama

Od januára 2018 je Trnava na svetovej mape CrossFitu. Na Bulharskej zriadili prvý oficiálne licencovaný CrossFit gym v našom meste

Na Bulharskej ulici 42 v Trnave otvorili v januári 2018 novú špecializovanú halu určenú na trénovanie CrossFitu.

V priestoroch Crossfit Trnava nájdete všetky potrebné zariadenia a posilňovacie pomôcky na CrossFit cvičenie. Všetko technické vybavenie je od slovenského výrobcu Power Gears.

Táto medzinárodné uznávaná firma zásobuje aj oficiálne CrossFitove centrá v Bratislave, Nitre a Žiline.

Ak neviete, čo si pod pojmom crossfitový tréning predstaviť, využite možnosť zadarmo si vyskúšať úvodnú hodinu pod dozorom trénera.

Táto akcia platí jednorazovo pre všetkých návštevníkov. Ak máte záujem o dlhší úvod do CrossFit cvičenia, môžete sa rovno prihlásiť špecializovaný kurz CrossFit Elements, na ktorom vás počas šiestich individuálnych hodinových tréningoch oboznámia so základmi CrossFitu.

Najbližší kurz bude prebiehať od utorka 30. januára 2018.


Majiteľ a hlavný tréner CrossFit Trnava Marián Hammel

Ľudí, ktorí sa tomuto športu venujú nejaký ten čas, radi uvítajú na CrossFit hodinách.

Každý deň bude vytvorený unikátny tréning, ktorým bude sprevádzať Maroš Hammel, držiteľ CrossFit Level 1 Course.

Workout of the Day (WOD), teda každodenný tréning, sa bude meniť zo dňa na deň, pričom tréneri CrossFit Trnava vždy dbajú na to aby tréning bol vyrovnaný, intenzívny a zaujímavý.

Prihlasovanie bude umožnené cez internet, prostredníctvom web stránky www.crossfittrnava.sk, vďaka čomu si záujemcovia možu onilne odsledovať, koľko ľudí príde na akú hodinu.

V budúcnosti plánujú zaviesť aj porovnávanie výsledkov s ďalšími účastníkmi CrossFit tréningov.

„Cieľom nášho CrossFit gymu je vybudovať niečo viac ako len ďalšiu ‚posilku‘ v Trnave. Chceme vytvoriť a podporovať komunitu nadšencov CrossFitu v meste. CrossFit nie je len o cvičení, je to aj o zaznamenávaní si pokrokov a vzájomnej podpore. Preto si užívatelia budú môcť zapisovať výsledky z individuálnych cvikov na našej stránke a porovnávať sa navzájom v rôznych CrossFit disciplínach,“ priblížil Marián Hammel a pokračuje: „Naša víziou je vytvoriť silnú komunitu ľudí, ktorí budú pravidelne navštevovať naše WODs a budú sa vzájomne podporovať v dosahovaní nových cieľov. Zároveň však chceme trnavskú CrossFit komunitu prepojiť na globálnu CrossFit komunitu, napríklad aj cez štatistiky z benchmark WODs, vďaka ktorým môžete porovnať svoje vlastne výsledky s celým svetom“.


Pohľad do interiéru novej haly

Foto: Crossfit Trnava

Popri CrossFit hodinách bude možnosť kedykoľvek počas otváracích hodín prísť trénovať samostatne s bohatým a kvalitným CrossFit vybavením, vrátane jedinečnej konštrukcie, kettlebellelov, dumbbellov, gymnastických kruhov a iných zariadení, ktoré nenájdete v bežných fitkách. Samozrejme, možnosť cvičiť s nimi budú mať aj ľudia, ktorý sa ešte nevenujú aktívne CrossFitu.

Keďže prevádzkovateľovi záleží na vytvorení silnej komunity, ceny permanentiek budú veľmi výhodné.

Za 60 € si môžu záujemcovia o cvičenie zakúpiť mesačné členstvo, počas ktorého máte neobmedzené vstupy na CrossFit hodiny a zároveň neustály prístup do gymu počas jeho otváracích hodín.

Dlhšie členstvá budú mať vyššie zľavy, napríklad pri ročnom členstve za 576 € ušetríte až 20 % oproti mesačnému dobíjaniu permanentky.

Jednorazová návšteva CrossFit hodiny vyjde 7 € a vstup na otvorené hodiny Open Gym bude stáť 4 eurá. Ďalšie druhy permanentiek si môžete prezrieť na stránke v cenníku.

„Chceme Trnavčanom ponúknuť možnosť vyskúšať si tento novodobý štýl posilňovania, pretože pevne veríme, že si ho ihneď zamilujú a stanú sa našimi pravidelnými návštevníkmi. Príďte teda na prvú hodinu CrossFitu, ktorú máte u nás zadarmo. Pre viac informácií navštívte našu stránku alebo sa zastavte priamo v hale na Bulharskej 42. Tešíme sa na vašu návštevu!“

VIAC INFO:
Web – www.crossfittrnava.sk
FB – www.facebook.com/CFTrnava
Instagram – www.instagram.com/crossfittrnava

(PR článok)


Pohľad do interiéru novej haly

Foto: Crossfit Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 8. januára 2018 11:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.