reklama

Dlhoročného riaditeľa a konateľa STEFE Trnava Ľubomíra Krajčoviča vymení od 1. januára 2018 Eva Kolláriková

Od 1. januára 2018 sa stane novou generálnou riaditeľkou spoločnosti STEFE Trnava a konateľkou za mesto Trnava, ktoré má v spoločnosti 50 – percentný podiel, Eva Kolláriková.

Eva Kolláriková nahradí vo funkcii dlhoročného riaditeľa a konateľa Ľubomíra Krajčoviča, ktorý oznámil odchod do dôchodku k 31. decembru 2017.

V obchodnej spoločnosti STEFE sú 50 – percentnými podieľnikmi mesto Trnava a STEFE SK. Každý z nich má v štatutárnom orgáne svojho zástupcu. Za mesto Trnava je konateľom Ing. Ľubomír Krajčovič, za spoločnosť STEFE SK, a.s., Ing. Ondrej Borguľa.


Eva Kolláriková počas príhovoru pred poslancami na trnavskej radnici

Výberové konanie na pozíciu generálneho riaditeľa a konateľa za mesto Trnava sa uskutočnilo 16. júna 2017. Výberová komisia určila z 23 uchádzačov a následného užšieho výberu štyroch uchádzačov jedného víťaza, avšak nebolo možné akceptovať jeho neprijateľné finančné požiadavky.

Druhé výberové konanie sa uskutočnilo 11. septembra. Z 56 prihlásených uchádzačov bolo vybraných šesť do užšieho výberu.

Výberová komisia zložená z primátora mesta, viceprimátorov, poslancov mestského zastupiteľstva a konateľov STEFE, vyhodnotila ako víťaza JUDr. Ing. Evu Kollárikovú, PhD., MBA., ktorá splnila všetky očakávané predpoklady pre vykonávanie tejto funkcie.

Výmenu na poste konateľa a generálneho riaditeľa schválilo v utorok 10. októbra 2017 mestské zastupiteľstvo.

Eva Kolláriková sa rokovania zúčastnila osobne.

V skratke oboznámila plénum o svojich doterajších pracovných pozíciách, pripomenula svoje dlhoročné pôsobenie vo vedúcich pozíciách aj skúsenosti v oblasti správy bytov či výroby tepla. Do roku 2016 bola Kolláriková konateľkou mestskej spoločnosti Bytový podnik Piešťany.

Spoločnosť STEFE Trnava, s.r.o. (predtým TT Komfort a Správa mestského majetku) dodáva teplo do 16 000 domácností, spravuje 6 600 bytov a 177 – tisíc m² nebytových priestorov. Realizuje aj energetické služby a údržbu mestských komunikácií v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2017 1:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dlhoročného riaditeľa a konateľa STEFE Trnava Ľubomíra Krajčoviča vymení od 1. januára 2018 Eva Kolláriková”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.