reklama

Spoločnosť STEFE vybrala bezpečnostnú strážnu službu bývalého Tatraskla na dva roky

Mestskú budovu bývalého Tatraskla v Trnave a podzemné garáže na Vajanského ulici bude dva roky strážiť spoločnosť SPB Security z Bratislavy. Vyplýva to z výsledkov verejnej súťaže, ktorú vyhlásila spoločnosť STEFE Trnava ako správca mestských objekov.

Do verejnej súťaže na poskytovanie súkromnej bezpečnostnej služby pre objekty bývalého Tatraskla na Trhovej 2 a podzemných garáží na Vajanského ulici na obdobie dvoch rokov sa prihlásilo deväť uchádzačov.

Komisia na základe predložených návrhov vyhodnotila ako najlepšiu ponuku spoločnosti SPB Security z Bratislavy s najnižšou cenou 206-tisíc eur s DPH. Predpokladaná hodnota zákazky bola pred súťažou stanovená na 252-tisíc eur s DPH.

Ilustračné foto

Bezpečnostná strážna služba funguje v administratívnej budove bývalého Tatraskla v pracovných dňoch v jednozmennej prevádzke vo večerných resp. nočných hodinách.

Počas víkendov a sviatkov je v budove zabezpečený 24-hodinový výkon bezpečnostnej služby v dvojzmennej prevádzke.

Strážna služba v podzemných garážach na Vajanského ulici funguje sedem dní v týždni 24 hodín denne na dve pracovné zmeny.

Spoločnosť STEFE má právo požiadať o posilnenie výkonu strážnej služby v čase mimoriadnych bezpečnostných opatrení.

Nová zmluva bude platná na obdobie od 1. júla 2020 do 30. júna 2022.

Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2020 9:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spoločnosť STEFE vybrala bezpečnostnú strážnu službu bývalého Tatraskla na dva roky”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.