reklama

Spoločnosť STEFE vybrala bezpečnostnú strážnu službu bývalého Tatraskla na dva roky

Mestskú budovu bývalého Tatraskla v Trnave a podzemné garáže na Vajanského ulici bude dva roky strážiť spoločnosť SPB Security z Bratislavy. Vyplýva to z výsledkov verejnej súťaže, ktorú vyhlásila spoločnosť STEFE Trnava ako správca mestských objekov.

Do verejnej súťaže na poskytovanie súkromnej bezpečnostnej služby pre objekty bývalého Tatraskla na Trhovej 2 a podzemných garáží na Vajanského ulici na obdobie dvoch rokov sa prihlásilo deväť uchádzačov.

Komisia na základe predložených návrhov vyhodnotila ako najlepšiu ponuku spoločnosti SPB Security z Bratislavy s najnižšou cenou 206-tisíc eur s DPH. Predpokladaná hodnota zákazky bola pred súťažou stanovená na 252-tisíc eur s DPH.

Ilustračné foto

Bezpečnostná strážna služba funguje v administratívnej budove bývalého Tatraskla v pracovných dňoch v jednozmennej prevádzke vo večerných resp. nočných hodinách.

Počas víkendov a sviatkov je v budove zabezpečený 24-hodinový výkon bezpečnostnej služby v dvojzmennej prevádzke.

Strážna služba v podzemných garážach na Vajanského ulici funguje sedem dní v týždni 24 hodín denne na dve pracovné zmeny.

Spoločnosť STEFE má právo požiadať o posilnenie výkonu strážnej služby v čase mimoriadnych bezpečnostných opatrení.

Nová zmluva bude platná na obdobie od 1. júla 2020 do 30. júna 2022.

Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2020 9:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spoločnosť STEFE vybrala bezpečnostnú strážnu službu bývalého Tatraskla na dva roky”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.