reklama

Eva Nemčovská je druhou zástupkyňou primátora Trnavy

Druhou viceprimátorkou Trnavy sa stala Eva Nemčovská, do funkcie ju vymenoval 1. januára 2023 primátor Peter Bročka.

Vo volebnom období 2018 – 2022 pôsobila ako prvá zástupkyňa primátora a do jej kompetencií patrili činnosť sociálneho odboru mestského úradu a odboru vzdelávania, športu a kultúry.

Za prvého viceprimátora si Bročka zvolil Marcela Krajča.

PhDr. Eva Nemčovská, PhD., MPH pôsobila ako vysokoškolská pedagogička v odbore verejné zdravotníctvo na Fakulte zdravotníctva a sociálnej práce Trnavskej univerzity. Má skúsenosti s riadením a realizáciou európskych projektov. Vo voľnom čase sa aktívne zaujíma o folklór a dobrovoľníctvo.


Eva Nemčovská

FOTO: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 4. januára 2023 14:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.