reklama

Druhým zástupcom primátora Trnavy sa stal Tibor Pekarčík

Do funkcie druhého zástupcu primátora Trnavy vo volebnom období 2018 – 2022 bol v pondelok 14. januára 2019 vymenovaný Mgr. Tibor Pekarčík. Informuje o tom vedúca úseku komunikácie a marketingu Kancelárie primátora Veronika Majtánová.

Pekarčík pôsobil v minulom volebnom období v pozícii prvého viceprimátora, do funkcie nastúpil vo februári 2015.

V jeho pôsobnosti bude činnosť odboru ekonomického, odboru dopravy a komunálnych služieb a tiež odboru právneho a majetkového v oblasti majetkových záležitostí.


Tibor Pekarčík pri skladaní sľubu poslancov v decembri 2018

Hoci je Pekarčík oficiálne menovaný do funkcie druhého zástupcu primátora, jeho kompetencie a pôsobnosť zostali na úrovni oblastí, ktoré patrili v minulosti prvým viceprimátorom.

Za svoju prvú zástupkyňu si primátor Peter Bročka zvolil Evu Nemčovskú, do funkcie nastúpila 7. januára.

Do jej kompetencií patrí činnosť sociálneho odboru mestského úradu a odboru vzdelávania, športu a kultúry v oblasti školstva.

Ulož ako PDF
Napísal 14. januára 2019 12:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Druhým zástupcom primátora Trnavy sa stal Tibor Pekarčík”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.