reklama

Novou viceprimátorkou Trnavy je Eva Nemčovská

Prvou viceprimátorkou Trnavy sa stala Eva Nemčovská. Informoval o tom hovorca mesta Pavol Tomašovič.

Do funkcie prvej zástupkyne primátora Trnavy vo volebnom období 2018 – 2022 nastúpila v pondelok 7. januára 2019 PhDr. Eva Nemčovská, PhD.

„Do jej kompetencií patrí činnosť sociálneho odboru mestského úradu a odboru vzdelávania, športu a kultúry v oblasti školstva,“ priblížil Tomašovič.


Eva Nemčovská

FOTO: FB Za lepšiu Trnavu

Eva Nemčovská pôsobila ako vysokoškolská pedagogička v odbore verejné zdravotníctvo na Fakulte zdravotníctva a sociálnej práce Trnavskej univerzity.

Má skúsenosti s riadením a realizáciou európskych projektov. Vo voľnom čase sa aktívne zaujíma o folklór, ako dobrovoľníčka v Centre Koburgovo zlepšuje finančnú gramotnosť miestnej komunity, v občianskom združení Albert sa venuje podpore zdravia obyvateľov rozvojových krajín a v občianskom združení Škôlka pod lipkou sa sústreďuje na vzdelávanie a rozvoj detí v trnavskej Materskej škole V jame.

Nemčovská sa stala po komunálnych voľbách 2018 po prvý raz poslankyňou mestského zastupiteľstva.

Vo volebnom obvode Trnava – Východ získala 1248 hlasov, čo bolo najviac zo všetkých kandidátov.

V decembri bola zvolená za členku Mestskej rady a predsedu komisie sociálnych vecí a zdravia.

Ulož ako PDF
Napísal 7. januára 2019 13:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Novou viceprimátorkou Trnavy je Eva Nemčovská”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.