reklama

Novou viceprimátorkou Trnavy je Eva Nemčovská

Prvou viceprimátorkou Trnavy sa stala Eva Nemčovská. Informoval o tom hovorca mesta Pavol Tomašovič.

Do funkcie prvej zástupkyne primátora Trnavy vo volebnom období 2018 – 2022 nastúpila v pondelok 7. januára 2019 PhDr. Eva Nemčovská, PhD.

“Do jej kompetencií patrí činnosť sociálneho odboru mestského úradu a odboru vzdelávania, športu a kultúry v oblasti školstva,” priblížil Tomašovič.


Eva Nemčovská

FOTO: FB Za lepšiu Trnavu

Eva Nemčovská pôsobila ako vysokoškolská pedagogička v odbore verejné zdravotníctvo na Fakulte zdravotníctva a sociálnej práce Trnavskej univerzity.

Má skúsenosti s riadením a realizáciou európskych projektov. Vo voľnom čase sa aktívne zaujíma o folklór, ako dobrovoľníčka v Centre Koburgovo zlepšuje finančnú gramotnosť miestnej komunity, v občianskom združení Albert sa venuje podpore zdravia obyvateľov rozvojových krajín a v občianskom združení Škôlka pod lipkou sa sústreďuje na vzdelávanie a rozvoj detí v trnavskej Materskej škole V jame.

Nemčovská sa stala po komunálnych voľbách 2018 po prvý raz poslankyňou mestského zastupiteľstva.

Vo volebnom obvode Trnava – Východ získala 1248 hlasov, čo bolo najviac zo všetkých kandidátov.

V decembri bola zvolená za členku Mestskej rady a predsedu komisie sociálnych vecí a zdravia.

Ulož ako PDF
Napísal 7. januára 2019 13:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

41 komentárov pre “Novou viceprimátorkou Trnavy je Eva Nemčovská”

 1. 1
  dežo says:

  Farmár hľadá ženu.

 2. 2
  Šéf zemegule says:

  A bude aj druhá žena?

 3. 3
  Lolo says:

  Tak toto sú tí Brokovi odborníci na slovo vzatí. :D Kamošky z trnavskej cez pekarčíka :D Pre ňu dobrý zárobok si počas MD,RD slušne privyrobiť ;)

 4. 4
  Jery says:

  Vyslovujem presvedčenie že zvýši finančnú gramotnosť u šéfa , aby si nemusel nechať vyplácať zálohu na výplatu .

  • 4.1
   Na smiech says:

   MZ mu už zvýšilo plat, už by mu to mohlo stačiť, ze by nepýtal zálohu ani nenahánal tety na úrade pred výplatným termínom, to je jeho jediná starosť,moze ho táto naučiť finančnej gramotnosti a aj niečo iné. :D

 5. 5
  športovkiňa says:

  Odbor vzdelávania, športu a kultúry.
  To už Fuzák nebude riadiť šport resp. robiť chaos? Už sa asi prehúkali všetky penáze.

 6. 6
  dekan says:

  Akú má rigorózku ?

 7. 7
  Rigorozka says:

  Na rozdiel od vas ta zena uz nieco v zivote dokazala

  https://www.researchgate.net/scientific-contributions/2058094321_Eva_Nemcovska

  Nesiahate jej ani po paty, hlupaci.

  • 7.1
   Občan says:

   No trochu mimo vyjadrenie nemyslíš ?
   Nesiahate jej ani po päty ? Ste primitívi ?
   To akože pekár, hasič, opravár obuvi, smetiar, predavačka …. až po generálneho riaditeľa sú hlupáci, niktoši, ktorí nemajú podľa Teba žiadnu cenu, váhu, úctu ?
   Tvoj link odkazuje na publikačnú činnosť, len vieš, to je povinná jazda tých, čo študujú v rámci tretieho stupňa vysokoškolského štúdia, ktoré je v priebehu 3-5 rokov rozdelené na časť študijnú, vedeckú a pedagogickú. Takých máš na Slovensku desiatky, stovky ba možno aj tisíce.
   Vysokoškolský titul však ešte nedáva garanciu, že daný človek je aj inteligentný a odborne spôsobilý.
   Pani doktorka sa venovala v rámci vedy svojmu odboru, pôsobila v akademickom prostredí, určite má v danej oblasti odbornú kredibilitu.
   Takže jej treba popriať veľa úspechov.
   A Tebe rigorózka prajeme viac rešpektu, pokory a úcty k iným ľudom. Nikto nevie všetko.

   • 7.1.1
    Rigorozka says:

    Presne tak, nikto nevie vsetko, kazdy vie nieco, a preto pekar, hasic, smetiar a predavacka nerobia viceprimatorov. Pritom vobec nezhadzujem ich socialny status, ich pracu si vazim. Tu som narazal na ludi v diskusii, ktori sa snazia viceprimatorku zhodit, no jej mentalny vykon v zivote nedosiahnu.

  • 7.2
   Amater says:

   Teraz bude musieť preukázať flexibilitu v úplne iných oblastiach . Napríklad aby sa príspevok mesta na opatrovateľku starých ľudí, vyrovnal s príspevkom v B. Bystrici , kde predstavuje príspevok mesta cez 4 eurá a v Trnave 1,5 , keď už má vzdelanie zo sociálnej práce .

  • 7.3
   Vševedúci says:

   To že niekto publikuje neznamená, že niečo v živote dokázal. Trnavská univerzita nerobí žiadne výskumy, len tie formálne, bla bla bla. Takže jej publikácie v angličtine nedokazujú nič. Urážanie všetkých ostatných a robenie z tejto viceprimátorky nadčloveka je prízemné. Nechajme sa prekvapiť aké výsledky na novej pozícii dosiahne. Človek sa posudzuje podľa charakteru, správania a činov.

   • 7.3.1
    Rigorozka says:

    Si obycajny ignorant akademickeho vzdelania, to bude tym ze mas Vysoku skolu zivota a vadi ti anglictina. Clovek sa posudzuje podla cinov a preto som sem dal jej publikacnu cinnost, ktora sa okrem ineho zaobera socialnymi problemami, ktorym bude ako viceprimatorka celit. Ocividne sa tomu dost venovala a vie o tom viac nez vy vsetci tarajovia dokopy.

    • 7.3.1.1
     ChaChaCha says:

     Chachacha. Dobré na pobavenie. Angličtina je dnes samozrejmosťou, treba ovládať popri materinskom jazyku minimálne dva ďalšie. Považuješ za výskum dotazníkový prieskum s nič nevypovedajúcimi otázkami a nič nevypovedajúcimi odpovede, akože zisťovanie postojov? takéto projekty robia deti v zš, nieto na vš. Chceš povedať, že keď má niekto vš titul, že je niečo viac? Inteligentný človek si nepotrpí na svojich akademických titulov, ale hlupák ktorý získa titul na ňom bude lipnúť akoby z neho tento diplom robil vysokointeligentného nadčloveka :D Aky je mentalny vykon novej viceprimatorky? Tie otázky sú len rečnícke.Vyčkaj času ako hus klasu.

 8. 8
  stupen says:

  Veď to sú primitívi prvého stupňa.Škoda že ten Gabo už nepíše,aspoň by sa uplatnili.

 9. 9
  Obcan says:

  Ake su to skusenosti s riadenim a realizaciou europskych projektov?

 10. 10
  sisa says:

  Mimo témy, sneží , v Karlovej Vsi išli do ulíc upratovať aj všetci úradníci, nebolo by od veci to urobiť aj v Trnave, len sto úradníkov to je nejaká sila, veď doteraz odpočívali.

  • 10.1
   snahová lopata says:

   O našich hrdinoch natieračoch lavičiek a koscoch zrazu nepočuť.
   Asi im smrdí lopata na sneh.
   Kde je Fúzak, Peciar, Šujan, Štefunko a tých 24 neznámych ajtičkárov ?
   Šup šup do práce. Trnava je zavalená a vodca to nezvláda.

 11. 11
  Adam says:

  Vážená pani viceprimátorka je 12:20 celá Trnava je celá zasypaná chodníky takmer neschodné, iba čo si ľudia prešľapali. Mamičky s kočíkmi stepujú v závejoch, dôchodcovia z hrôzou v očiach idú do obchodu. Vy ste tam prišli pózovať alebo pracovať ? Tušíte vôbec čo je vaša povinnosť ? Prečo si za plat zatiaľ nezverejnený neplníte pracovné povinnosti ?
  Čas fejsbuku totiž skončil. Išli ste do toho dobrovoľne. Čakáme od vás na tlačovke ospravedlnenie, že svoju prvú úlohu ste odignorovali a nezvládli. Možno by ste sa mohli vzdať svojeho prvého platu v prospech charity.
  Tomu 5600 eurovému je zbytočné apelovať.

 12. 12
 13. 13
  Diskusia says:

  Pan Pokorny neslubovali ste nejake zmenu v diskusii? Alebo vam to nevadi ze to nejaky blazon stale uraza ludi ?

 14. 14
  snezi says:

  Strašné ako vyzerá dnes Trnava. Chodníky neodhrnuté, okolo vlakovej stanice kde chodí plno ľudí katastrófa. Vedenie mesta sa zasa vyfarbilo.

  • 14.1
   lenon says:

   To všetko preto lebo sneh padá zhora dole a je biely.
   LenOn za to nemôže, ani za nič. ON tam je len na ozdobu a teraz aj ONA.
   Aj v Bratislave to skolaboVallo – taký istý neschopák.
   Nevedeli od mája že bude zima.

 15. 15
  Otázka says:

  Kedy sa Mesto začne starať o údržbu ciest a chodníkov ? keď sa to roztopí :)

  ?

 16. 16
  vločka says:

  Padá padá snah
  Trnava má strach
  Padá padá vločka
  nič nerobí Bročka
  Doktorka píše dizertačnú prácu
  nevie kedy ho odpracú
  Načo som do toho išla
  práve keď tá zima prišla
  Prišla zima prišiel mráz
  šak on roztopí sa raz

 17. 17
  5 405 says:

  Takto to vyzerá keď veľký manažér riadi. Normálmálne sa nový káder zaučí a zoznámi s problematikou a ľuďmi min mesiac a potom mu hodím funkciu na krk.
  Tento zmizol a má v paži 5 405,- éčiek to istí.
  Doktorka ešte nevie čo ju čaká.

  • 17.1
   Jery says:

   Takto to vyzerá keď dispečer chce za každú cenu dať robotu svojim kamošom a kamoškám . Ich firmám . Kosenie nekvalitné a predražené a pritom zavedené firmy s ľuďmi naučenými túto neatraktívnu prácu robiť museli vycúvať z pozícií, lebo . Pritom zakúpenie radlíc na jestvujúcu techniku by celý problém vyriešilo a nemuseli by ich na zimu prepúšťať , čo tiež dispečer kritizoval v predvolebnom poúčaní ako to treba zabezpečiť. Pritom kolektívna zmluva zaručuje zamestnancom mestských príspevkových zariadení 150 hodinový úväzok a 30 dní dovolenky, čo je 20% navýšenie mzdových prostriedkov oproti predchádzajúcim firmám zabezpečujúcim túto prácu. Dispečer – ekonóm ge konom.

 18. 18
  JR says:

  Áno ty tĺk závidieť ľuďom dovolenku môže len obmedzenec ako si Ty.Že pejko ty si sa ulakomil a šetril na zamestnancov.Hlavne sebe do kešene.Potom vyzerá Slovensko ako vyzerá,že minimálna mzda a tým pádom min.dovolenka…Do ruky v čistom..

 19. 19
  vice says:

  Kompetencie vice-primátorky :
  vzdelávanie :
  – školy strava zadarmo – nákup hrncov, varechy, podbradníky, plastový riad, špáratka, zabezpečiť dovoz pizza, kebab, bagety
  šport :
  – podpísať to čo rozkáže Fúzak, inak sa nemontovať do ničoho
  kultúra :
  – podpísať Klembarovi, Cagalovi, sirupy a spol a inak sa nemontovať do ničoho
  sociálne veci :
  – ešte to neni isté

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.